كمال تشكر از سايت زنبور عسل ايران

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
aliakbar
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: نوشهر
تشکر کرده: 41 دفعه
تماس:

كمال تشكر از سايت زنبور عسل ايران

پست توسط aliakbar »

باسلام
وقتي مشغول مطالعه كتاب دكتر شهرستاني بودم به اين موضوع فكر ميكردم كه اين كتاب فكر كنم دهه 50يا60 براي اولين بار نوشته شد و اون زمان وضع به طوري بود كه حتي افراد باسواد كم پيدا ميشد.در بسياري از روستاهاي ايران حتي برق نبود و كندوهاي مدرن خيلي كم و حتي حرفي از كامپيوتر نبود و در اون زمان دكتر شهرستاني و حتما كسان ديگري هم بودند ولي من نميشناسم به فكر پيشرفت زنبورداري كشور بودند.يكي از نكته هاي ظريف در زنبورداري و شايد خيلي از حرفه هاي ديگه اينه كه اسرار كار خودشونرو براي كسي بازگو نمي كنن ولي اين سايت با طرز فكر و انديشه اي بسيار باز و همچنين سايتهايي ازين دست بر اين عادت غلط خط بطلاني كشيد و همانطور كه ميدانيم زكات علم در نشر ان است و در پيروي از راه افرادي چون دكتر شهرستاني و ...توانست البته به كمك تمامي كاربران, تجربه هاي چندين و چند ساله و همچنين به روز رساني اين صنعت را در اختيار همگي گذاشته.من فكر ميكنم چنين كارهايي از قبيل نوشتن كتاب , مقاله و راه اندازي چنين سايتهايي بسيار ميتونه به اين صنعت كمك كنه بدون كوچكترين اتلافي در زمان و هزينه.
بنده به نوبه خودم ابتدا از مديريت محترم كل سايت و سپس از همه شما كاربران عزيز كمال تشكر و قدرداني رو دارم و مطمانم اين سايت با اين كاربران ويزه قدرت ايجاد يك انقلاب در اين صنعت رو دارند.

reza288
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 170 دفعه
تماس:

Re: كمال تشكر از سايت زنبور عسل ايران

پست توسط reza288 »

با سلام
این حقیر هم به سهم خودم از آقای جهانی تصویرتشکر می کنم بابت راه اندازی این سایت غنی و پر محتوی و همچنین تشکر از اعضای سایت که با همراهی و همدلی هم در هر چه پر محتوی شدن این سایت گام های موثری برداشتند ، انشاالله همه به دعای بقیه الله آقا امام زمان در لطف رب العالمین موفق و پیروز باشیم.
یا علی
حضرت زهرا سلام الله علیها:
اِنَّ السَّعیدَ، کُلَّ السَّعیدِ، حَقَّ السَّعیدِ مَن أحَبَّ عَلِیاً فی حَیاتِه وَ بَعدَ مَوتِه؛
همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی علیه السلام را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.
[LEFT]امالی(صدوق) ص182[/LEFT]

hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: آذربایجان شرقی
تشکر کرده: 306 دفعه
تماس:

پست توسط hony »

سلام
بنده هم از تلاش های شبانه روزی آقای جهانی و اعضاء محترم سایت جهت پیش برد اطلاعات مربوط به دانش زنبورداری سپاسگزارم
آخرین ويرايش توسط 1 on hony, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
Hassannozarpour

پست توسط Hassannozarpour »

با سلام بنده هم به نوبه خودم از مدیریت کل سایت زنبور عسل ایران جناب آقای مهندس جهانی که چنین فضای مجازی عظیم جامع وگسترده ای در زمینه پرورش زنبورعسل ایجاد کرده اند کمال تشکر وقدردانی را دارم با آرزوی موفقیت وسلامتی برای حضرتعالی.
نمایه کاربر
babak1357
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: رشت
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط babak1357 »

با عرض سلام..بنده هم همینطور.. تازه این کار رو شروع کردم.. و میخواهم زنبورداری رو بصورت حرفه ای شروع کنم.. در طول این یک سال واقعا هر سوالی داشتم بالاخره یه مطلبی .. چیزی که ذهنیت درست تری از موضوع به من بده در این سایت پیدا میکردم.." این درسته " تصویر.. کار درست اینطوری ی .. که هم برای خود اون فرد یا افراد مفید باشه و هم به دیگران خیر برسونه..این سایت همیشه حس س خوبی نسبت به این شغل در من ایجاد کرده .. من که دوستان و اقای جهانی رو شخصا نمیشناسم .. اما از ایشان و سایر دوستان بزرگوار به نوبه ی خودم تشکر میکنم..برقرار باشید.. خیرتون قبول... تصویر
نمایه کاربر
Kismar
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: تهران...بجنورد
تشکر کرده: 335 دفعه
تماس:

پست توسط Kismar »

من هم از مدیریت محترم سایت آ قای جهانی و بقیه دوستان که تجربیات خودشان رو در این سایت در اختیار دیگران قرار میدن تشکر میکنم ....و چقدر خوبه مطالب خوب ....لایک.... بشه
تصویرتصویرتصویر
*[I]** زنبورستان کیسمار استان خراسان شمالی شهر ستان شیروان***09123386142
...........
[/I]
نمایه کاربر
mohammad0571
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: سبزوار
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط mohammad0571 »

با سلام هرکی ازم میپرسه برای زنبورداری اول باید چیکار کنم میگم فقط سایت زنبور عسل ایرانو مطالعه کن و هر مشکلی داشتی از دوستان بپرس.سایتی عالی با دوستان زحمت کش که به سوالای افراد تازه کار مثل من با حوصله جواب میدن واقعا تشکر میکنم از دوستان
نمایه کاربر
tanha
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: زنجان
تشکر کرده: 69 دفعه
تماس:

پست توسط tanha »

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
من همیشه تو قلبم آقای جهانی رو تحسین میکردم که با یک فکر باز این سایت رو راه اندازی کرده تا هم مرجع کاملی برای استفاده همه باشه هم تبادل اطلاعات و تجربیات صورت بگیره و حتی محل مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی برای همه زنبورداران زحمتکش باشه من هم به نوبه خودم از آقای جهانی و همه کاربران و بازدید کنندگان سایت تشکر میکنم .
البته وظیفه خودم میدونم از آقا علی اکبر که این فکر بسیار خوب به ذهنشون رسید تا شروع کننده این تشکر باشند قدردانی و تشکر ویژه کنم .
به امید موفقیت و عاقبت بخیری همه دوستان .
وَ اللَّهُ يَرْزُقُ مَنْ يَشاءُ بِغَيْرِ حِسابٍ
honneycom
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
محل اقامت: مرکزی -شهرستان ساوه
تشکر کرده: 14 دفعه
تماس:

پست توسط honneycom »

سلام
منم به عنوان یه عضو کوچیک این جمع از شما جناب آفای جهانی بزرگوار ¸همچنین همه دوستای گلم ممنونم
نمایه کاربر
degar
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: زنجان،هیدج
تشکر کرده: 188 دفعه
تماس:

پست توسط degar »

honneycom نوشته شده:سلام
منم به عنوان یه عضو کوچیک این جمع از شما جناب آفای جهانی بزرگوار ¸همچنین همه دوستای گلم ممنونم

من هم همینطور!
نمایه کاربر
rata
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: گيلان - رشت
تشکر کرده: 77 دفعه
تماس:

پست توسط rata »

جناب آقای جهانی بنده هم از شما و تمامی دوستانی که با راهنمائی به دیگران کمک بزرگی به توسعه زنبورداری حرفه ای در کشور می کنند تقدیر می نمایم امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید. سال نو هم پیشاپیش بر همه مبارکباد
avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تبريز.
تشکر کرده: 35 دفعه
تماس:

پست توسط avrinasal »

با عرض سلام خدمت بزرگواران عزیز بنده نیز به نوبه خودم از اقای جهانی دوست عزیزم بابت سایتشون تشکر میکنم که صبر و حوصله نمودند تا مرجع کاملی بشه برای زنبورداران عزیز و زحمتکش ایران عزیزمان و تشکر میکنم از تمامی دوستان و کاربران عزیز و تبریک میگم این عید باستانی عزیز رو خدمت شما بزرگواران و خانواده های محترمتان و از خدا میخوام که در سال جدید سالم . موفق و پیروز و سربلند باشید و کار کسبتون پر رونق باشه انشالله. اگر کسور ی هم از بنده دیدید به بزرگی خودتون ببخشید سال نو بر همه شما مبارک
[CENTER][B][COLOR=#C00000][FONT=Arial Black]به دنیای زنبور عسل و زندگی سالم خوش آمدید[/FONT][/COLOR][/B]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
koohi
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: اصفهان
تشکر کرده: 332 دفعه
تماس:

پست توسط koohi »

سلام من هم مطالب فراوانی از این سایت آموختم هم از آقای جهانی بخاطر ایجاد این سایت برای جمع شدن دوستان دور هم وهم از تک تک دوستان که به سوالاتم جواب داده سپاسگزارم تقدیم به همه دوستان وآقای جهانیتصویرتصویرتصویر
نمایه کاربر
13490
محل اقامت: تربت جام
تشکر کرده: 76 دفعه
تماس:

پست توسط 13490 »

سلام به همه دوستان تصویر بنده هم به همچنین از آقای جهانی تشکر ویژه می نمایم تصویردر ضمن سال تحویل امسال ساعت 20:20:20 است تصویربرای همه ی شما دوستان بیست تصویرسالی بیست را آرزومندم تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
3357
محل اقامت: نیشابورخراسان رضوی
تشکر کرده: 157 دفعه
تماس:

پست توسط 3357 »

ببخشید تحویل سال 20و27 دقیقه است
mojtaba besharati
نمایه کاربر
daryush
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: پردیس تهران
تشکر کرده: 348 دفعه
تماس:

پست توسط daryush »

سلام
وقتی 8 ماه پیش اولین پستم را که حاوی چند سوال بود و متاسفانه تکراری هم بود در این سایت فرستادم آقای جهانی عزیز لطف کردند صبورانه و مودبانه جواب دادند واین برخورد باعث شد که من به حضورم در این سایت ادامه بدم چون ما آدمها حساسیتهای مخصوص به خودمون رو داریم واگر این برخورد محترمانه نبود مطمئنا همون پست اول و آخرم میشد خوب خیلی خوشحالم که تا اینجا همراه با این سایت هستم مخصوصا از اعضایی که با تشویق ها وانتقادهای به موقع تجربیات ارزشمندشون رو در اختیار قرار میدهند 8 ماه پیش از نظر دانش زنبورداری صفر بودم ولی الان حداقل در مورد ساخت کندو از نظر خودم خیلی حرکت رو به رشدی داشته ام اولش فکر میکردم که کندو فقط یک جعبه چوبی ست ولی الان هر چی رو به جلو میرم می بینم کندو ظرافتها و داستانهای جالب وحتی پیچیده ای داره ...فقط نمیدونم اگر مثلا کلاس زنبورداری میرفتم به این همه نتایج مثبت می رسیدم ؟در هر حال از همه اعضای محترم مخصوصا اعضایی که دوستانه و خالصانه تجربیات خودشون رو دراختیارمیگذارند و همچنین مدیریت سایت کمال تشکر را دارم. تصویر
زنبورداری طبیعی بلیط ورود به تئاتر طبیعت می باشد
نمایه کاربر
13490
محل اقامت: تربت جام
تشکر کرده: 76 دفعه
تماس:

پست توسط 13490 »

3357 نوشته شده:ببخشید تحویل سال 20و27 دقیقه است

دوست بیست عزیزم شما فقط بیستشو بچسب تصویرما زودتر میریم پیشواز
نمایه کاربر
tanha
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: زنجان
تشکر کرده: 69 دفعه
تماس:

پست توسط tanha »

avrinasal نوشته شده:با عرض سلام خدمت بزرگواران عزیز بنده نیز به نوبه خودم از اقای جهانی دوست عزیزم بابت سایتشون تشکر میکنم که صبر و حوصله نمودند تا مرجع کاملی بشه برای زنبورداران عزیز و زحمتکش ایران عزیزمان و تشکر میکنم از تمامی دوستان و کاربران عزیز و تبریک میگم این عید باستانی عزیز رو خدمت شما بزرگواران و خانواده های محترمتان و از خدا میخوام که در سال جدید سالم . موفق و پیروز و سربلند باشید و کار کسبتون پر رونق باشه انشالله. اگر کسور ی هم از بنده دیدید به بزرگی خودتون ببخشید سال نو بر همه شما مبارک

سلام
به قول ما ترک ها ( اوستا دیندی )
وَ اللَّهُ يَرْزُقُ مَنْ يَشاءُ بِغَيْرِ حِسابٍ
honneycom
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
محل اقامت: مرکزی -شهرستان ساوه
تشکر کرده: 14 دفعه
تماس:

پست توسط honneycom »

degar نوشته شده:
honneycom نوشته شده:سلام

من هم همینطور!

خیلی خیلی لطف داری آقا محمد عزیز
نمایه کاربر
zanbur00
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: خراسان رضوی
تشکر کرده: 86 دفعه
تماس:

پست توسط zanbur00 »

منم ازآقاي جهاني تشكرميكنموآماده هرگونه همكاري باايشان رادارم. تصویر