هدفتان چیست؟؟

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: آذربایجان شرقی
تشکر کرده: 306 دفعه
تماس:

هدفتان چیست؟؟

پست توسط hony »

سلام

دوستان اگر قرار باشد به بالاترین چیزهای ممکن دست یابید به سوالات زیر جواب دهید
1- 5 سال دیگه در چنین زمانی چه دانش و مهارت دیگری به دست آوردید؟
2-در چه زمینه ای عالی ظاهر میشوید؟
3-روزها چه میکنید تا دانش و مهارت لازم را برای بالا بردن سطح موفقیت خود افزایش دهید؟
4- چگونه؟(روش کارتان)

نمایه کاربر
apis
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: ساري
تشکر کرده: 79 دفعه
تماس:

Re: هدفتان چیست؟؟

پست توسط apis »

به نظرم تو ایران دنبال کردن هدف خاصی تو این رشته خیلی سخت باشه
ولی بنده آرزوم اینه که ایران به رتبه اول کشور های تولید کننده و صادر کننده عسل تبدیل بشه و همچنین در زمینه صنعت زنبور داری ، صنعتی ترین کشور باشه
هدف بنده هم این هست که یکی از کسکانی باشم که به کشورم در رسیدن به این مقام کمک کنم
پس اول خودم باید بهترین تولید کننده و همچنین صنعتی ترین فرد جهان باشم
انشاالله
تصویر
زندگی شهد گل است که زنبور زمان می خوردش
آنچه می ماند عسل خاطره هاست
hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط hony »

apis نوشته شده:به نظرم تو ایران دنبال کردن هدف خاصی تو این رشته خیلی سخت باشه
ولی بنده آرزوم اینه که ایران به رتبه اول کشور های تولید کننده و صادر کننده عسل تبدیل بشه و همچنین در زمینه صنعت زنبور داری ، صنعتی ترین کشور باشه
هدف بنده هم این هست که یکی از کسکانی باشم که به کشورم در رسیدن به این مقام کمک کنم
پس اول خودم باید بهترین تولید کننده و همچنین صنعتی ترین فرد جهان باشم
انشاالله
تصویر
سلام
نمیشه نظر قطعی بدم ولی معلومه که خیلی ها نمیدونن دنبال چی میگردن و اصلا چی میخوان از زندگی و هدفشون چیه .مرسی از جوابت
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

سلام
راستش من نمیدنم 5 سال دیگه کجام اصلا ایا زنده هستم یا نه . اما هدف من نه تنها از نگهداری زنبور بلکه تو کل زندگی ام لذت بردن از طبیعت و فرصتی هست که خدا بهم داده . اگه یه روز حس کنم از کار با زنبورا لذت نمیبرم بلافاصله همه شون رو میفروشم و میرم سراغ یه تفریح دیگه . واقعا راه رفتن زنبورها رو دست ادم و حسی که بودن تو طبیعت به ادم میده بی نظیره .
نمایه کاربر
apis
محل اقامت: ساري
تشکر کرده: 79 دفعه
تماس:

پست توسط apis »

دوستان عزیز به نظر من زنبور نگهداری با زنبورداری خیلی فرق داره
چون زنبور نگهداری در واقع گذران اوقات با یه موجود هست حالا اگه سود بده این کار ادامه داره و یا اگه ضرری باشه کنار گذاشته میشه
ولی یه زنبوردار همیشه به دنبال توسعه شغل میگرده و سعی می کنه تو بازار رقابت از رقبای قوی ای که وجود داره عقب نیفته
برای همین همیشه اطلاعاتش رو به روز میکنه سعی می کنه از بهترین مکان ها برای کوچ استفاده کنه
از تجربه افراد ماهر تر از خودش در این زمینه استفاده کنه
و خیلی از مواردی که دوستان بهتر می دونن
به نظر من اون هایی که میان و فقط زنبور نگه میدارن ، دارن وقت خودشون و همینطور سرمایشون رو به هدر میدن
در واقع ما هم باید مثل کشور های پیشرفته به دنبال توسعه و پیشرفت در این بخش باشیم
درسته یه جورایی شعار به نظر میاد ولی به نظرم شعار خوبی هست
وقتی آدم هدف خودش رو از همون اول معین کنه به نظرم فوق العاده زودتر می تونه پیشرفت کنه

جدای از حرف بالا بنده زنبورداری خودم رو بدون هزینه اضافی شروع کردم و سعی کردم از خود زنبور در بیارم و روی اون خرج کنم تا اگر یک وقت دچار ضرری شدم باعث دلزدگی از زنبورداری نشه
خدا رو شکر تا الان با استفاده از مطالب دوستان در این سایت و همچنین تجربه خودم و بعضی از زنبورداران همیشه زنبور برام سود آوری داشته
حالا این سود ممکنه هزار تومن بوده باشه و یا 2 میلیون و یا ممکنه معطوف به اضافه شدن تعداد زنبور ها شده باشه
در هر صورت سعی کردم قدم به قدم برم تا از محکم بودن قدم هام مطمئن باشم
زندگی شهد گل است که زنبور زمان می خوردش
آنچه می ماند عسل خاطره هاست
hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط hony »

ehsanklop نوشته شده:سلام
راستش من نمیدنم 5 سال دیگه کجام اصلا ایا زنده هستم یا نه . اما هدف من نه تنها از نگهداری زنبور بلکه تو کل زندگی ام لذت بردن از طبیعت و فرصتی هست که خدا بهم داده . اگه یه روز حس کنم از کار با زنبورا لذت نمیبرم بلافاصله همه شون رو میفروشم و میرم سراغ یه تفریح دیگه . واقعا راه رفتن زنبورها رو دست ادم و حسی که بودن تو طبیعت به ادم میده بی نظیره .
سلام
اگه دقت کنی جواب تو به هیچ کدوم از سوال های من اشاره نکرد . از کجا معلوم میمیری ؟ خواهشن خودتو زود نکش، شاید زنده موندی اونوقت اگه از الان برنامه ریزی نکنی چطور میفهمی به هدفت رسیدی یا نه لذت بردن هم ، هدف میخواد باید هدف داشته باشی تا لذت ببری اونم هدفی که مشخص و قابل اندازه گیری و قابل قبول، وگرنه همه دوس دارن لذت ببرن، چطوریش مهمه، تو حتما باید هدف داشته باشی تا بفهمی الانت با 5سال دیگه چه فرقی خواهد کرد. درضمن منظور من هدفی هست که اساس زندگیت راتشکیل میده
آخرین ويرايش توسط 2 on hony, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

hony نوشته شده:
سلام
اگه دقت کنی جواب تو به هیچ کدوم از سوال های من اشاره نکرد . از کجا معلوم میمیری ؟ خواهشن خودتو زود نکش، شاید زنده موندی اونوقت اگه از الان برنامه ریزی نکنی چطور میفهمی به هدفت رسیدی یا نه لذت بردن هم ، هدف میخواد باید هدف داشته باشی تا لذت ببری اونم هدفی که مشخص و قابل اندازه گیری و قابل قبول، وگرنه همه دوس دارن لذت ببرن، چطوریش مهمه، تو حتما باید هدف داشته باشی تا بفهمی الانت با 5سال دیگه چه فرقی خواهد کرد. درضمن منظور من هدفی هست که اساس زندگیت راتشکیل میده

دی اتفاقا به نظر خودم جواب تمام سوالهای شما تو حرفای من بود تصویر. منتها هر کسی یه دیدگاهی داره . من اگه دنبال برنامه ریزی و سود و درامد و کارهای تجاری بودم میرفتم تو یه کار دیگه . زنبورداری واسه من یه تفریحه . یه جور سرگرمیه مثل بازی میمونه .
تصویرگفتی اگه برنامه ریزی نکنی چجوری به هدفت میرسی ؟ خوب جوابش ساده است اصلا هدفی واسه من وجود نداره . تو زندگی ام به هیچ هدفی نمیخام برسم . هدف من همین یه لحظه اس که توش زندگی میکنم . میخام از همین یه لحظه لذت ببرم تصویر.
hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط hony »

ehsanklop نوشته شده:
hony نوشته شده:
سلام

دی اتفاقا به نظر خودم جواب تمام سوالهای شما تو حرفای من بود تصویر. منتها هر کسی یه دیدگاهی داره . من اگه دنبال برنامه ریزی و سود و درامد و کارهای تجاری بودم میرفتم تو یه کار دیگه . زنبورداری واسه من یه تفریحه . یه جور سرگرمیه مثل بازی میمونه .
تصویرگفتی اگه برنامه ریزی نکنی چجوری به هدفت میرسی ؟ خوب جوابش ساده است اصلا هدفی واسه من وجود نداره . تو زندگی ام به هیچ هدفی نمیخام برسم . هدف من همین یه لحظه اس که توش زندگی میکنم . میخام از همین یه لحظه لذت ببرم تصویر.
بی هدفی هم خودش یه جور هدفه موفق باشی
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان