درخواست پیشنهاد و راهنمایی از همه دوستان(مغازه ادوات زنبوردا

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

درخواست پیشنهاد و راهنمایی از همه دوستان(مغازه ادوات زنبوردا

پست توسط ehsanklop »

با سلام
میخام تو دزفول یه مغازه فروش لوازم زنبورداری و عسل بزنم . البته مغازه از خودمونه فقط باید راه بیفته . لوازم رو از کجا میتونم تهیه کنم . جایی که عمده بده و به قیمت مناسب تا منم بتونم با یه قیمت مناسب بدم دست مشتری . لباس کار و دودی و برس و موم و جعبه و طبق و ...... اگه کسی ادرس داره لطفا راهنمایی کنه .
در ضمن اگه هر نوع پیشنهادی یا راهنمایی داشته باشید واسه انجام این کار خوشحال میشم نظرتون رو بگید .
با تشکر

نمایه کاربر
makhdoomzadeh
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: یزد
تشکر کرده: 16 دفعه
تماس:

Re: درخواست پیشنهاد و راهنمایی از همه دوستان

پست توسط makhdoomzadeh »

با سلام
دوست عزیز فکر بسیار خوبیه یه مزیتی که داره دیگه عسلتون دست دلال نمی افته و خودتون تو مغازه عرضه میکنید و مردم هم بیشتر اعتماد میکنن چون از تولید به مصرف هست در ضمن به همه همکاران عزیز پیشنهاد میکنم که اگه شرایط این کار را دارن حتما انجام بدهند و عسلشون رو خودشون بفروشن .
یکی از دوستان مغاز داره که فکر میکنم بیشتر لوازم زنبورداری رو از اصفهان میگیره بازهم میپرسم و بهتون خبر میدهم
blackbil
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1060 دفعه
تماس:

پست توسط blackbil »

makhdoomzadeh نوشته شده:با سلام
دوست عزیز فکر بسیار خوبیه یه مزیتی که داره دیگه عسلتون دست دلال نمی افته و خودتون تو مغازه عرضه میکنید و مردم هم بیشتر اعتماد میکنن چون از تولید به مصرف هست در ضمن به همه همکاران عزیز پیشنهاد میکنم که اگه شرایط این کار را دارن حتما انجام بدهند و عسلشون رو خودشون بفروشن .
یکی از دوستان مغاز داره که فکر میکنم بیشتر لوازم زنبورداری رو از اصفهان میگیره بازهم میپرسم و بهتون خبر میدهم

آره فکر خیلی خوبیه. لوازم رو از فروشگاه های سایت مثل 7 گوهر و آقای مرادی میتونی تهیه کنی. یه سری لوازم هم از اصفهان میشه تهیه کرد. در خصوص تهیه لوازم و تجهیزات هر موردی بود توی سایت (البته با اجازه مدیر محترم سایت) مطرح کن، من به شخصه هر کمکی از دستم بر بیاد، دریغ نمی کنم.
Yours sincerely
taleshalmashoney

hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: آذربایجان شرقی
تشکر کرده: 306 دفعه
تماس:

پست توسط hony »

ehsanklop نوشته شده:با سلام
میخام تو دزفول یه مغازه فروش لوازم زنبورداری و عسل بزنم . البته مغازه از خودمونه فقط باید راه بیفته . لوازم رو از کجا میتونم تهیه کنم . جایی که عمده بده و به قیمت مناسب تا منم بتونم با یه قیمت مناسب بدم دست مشتری . لباس کار و دودی و برس و موم و جعبه و طبق و ...... اگه کسی ادرس داره لطفا راهنمایی کنه .
در ضمن اگه هر نوع پیشنهادی یا راهنمایی داشته باشید واسه انجام این کار خوشحال میشم نظرتون رو بگید .
با تشکر
سلام
خوبه ولی سعی کن مثل اکثر زنبورداران که تو شهر ما هم زیاد هستن سنتی کار نکنی و چند تا شیشه تو ویترین بزاری و منتظر باشی بیان و عسلتو بخرن، واسه همین عسلت باید متنوع و همچنین اعتبارت تو کار و لوازمت به روز و درجه یک باشه طوری که مشتری اومد مغازه دست خالی بر نگرده اونوقت حتما جواب میگیری موفق باشی
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: درخواست پیشنهاد و راهنمایی از همه دوستان(مغازه ادوات زنب

پست توسط mellifera »

با سلام خيلي عاليه احسان عزيز راهنمايي دوستان كاملا درسته شما بايد از كارخونجات مرجع لوازم رو خريداري كنين مخصوصا تهران اصفهان هفت گوهر ايران كندو عسل رو هم كه خودتون توليد ميكنين. كمكي بود در خدمتم احسان عزيز. تصویر
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

سلام
از همه تشکر میکنم . خواهش میکنم هر پیشنهادی در ضمینه نوع بسته بندی دکوراسیون رنگ بندی بازاریابی تبلیغات و ... مطرح کنید چون شدیدا نیاز دارم . نکته دیگه لوازم زنبورداری به نظرتون جنس مرغوب بهتر فروش میره یا جنس ارزون ؟
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

پست توسط mellifera »

با سلام بهترين كار اين هست كه به چند تا از فروشگاهاي لوازم زنبورداري شهرستانتون يه سر بزنين و ببينين به چه شكل فعاليت ميكنن و بعد فروشگاهتون رو با تلفيقي از اون لوازم و لوازم جديد زنبورداري راه اندازي كنين.مخصوصا لوازم جديد زنبورداري كه الان تو بورسن.
نمایه کاربر
Hassannozarpour

پست توسط Hassannozarpour »

باسلام میتوان وسایل را از اتحادیه ها وتعاونی های عرضه لوازم پرورش زنبور عسل در سراسر کشور تهیه کرد .
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان