دارو در شربت

سوالات در مورد تغذیه زنبورعسل و شربت دادن و تغذیه تحریکی زنبورستان و نحوه زمستان گذراني كندوها

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
hany
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: كاشان
تشکر کرده: 21 دفعه
تماس:

دارو در شربت

پست توسط hany »

با سلام
من می خواهم به کندو هایم دارئی تقویتی [HIGHLIGHT=#dfdfdf]آری پولی ویت[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#dfdfdf] [/HIGHLIGHT] بدهم و در شربت آنها مخلوط کنم در کاشان دمای هوا 18درجه است و زنبوران گرده می آورند و ملکه تخم ریزی دارد . آیا با این دما می توان به کندوهایم شربت بدهم و دارو ها را در ان مخلوط کنم؟

[RIGHT][FONT=arial, sans-serif][SIZE=150][HIGHLIGHT=#ffffff] یا عباس نحن بحماک [/HIGHLIGHT][/SIZE][/FONT][/RIGHT]
نمایه کاربر
ilam
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: ایلام.شهرستان شیروان چرداول.سرابله
تشکر کرده: 70 دفعه
تماس:

Re: دارو در شربت

پست توسط ilam »

چراکه نه.دما خوبه.فقط ب اندازه ای بریز ک زنبورا بردارن تصویر
محمد امین کوشا
نمایه کاربر
hosein552
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: چ وب
تشکر کرده: 17 دفعه
تماس:

پست توسط hosein552 »

hany نوشته شده:با سلام
من می خواهم به کندو هایم دارئی تقویتی [HIGHLIGHT=#dfdfdf]آری پولی ویت[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#dfdfdf] [/HIGHLIGHT] بدهم و در شربت آنها مخلوط کنم در کاشان دمای هوا 18درجه است و زنبوران گرده می آورند و ملکه تخم ریزی دارد . آیا با این دما می توان به کندوهایم شربت بدهم و دارو ها را در ان مخلوط کنم؟
سلام
دمای روز را بیخیال .اگه شبها آب یخ نمیزنه شربت بده .اون هم به مقدار کم تا هم زنبورها زود بکشنش وهم توی شربت غرق نشن.
تقویتی هم زوده به نظر بنده اول داروی پیشگیری از نوزما را بده .چند روز بعد اکسی بده .تخم ریزی که افتاد رو دور تقویتی را شروع کن.تصویر
تصویر
نمایه کاربر
AKBAR2
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: بابلسر
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

پست توسط AKBAR2 »

سلام.پولویت رو باید 4به1 بدی.یعنی یه بسته 100 گرمی رو باید با 25 لیتر شربت مخلوط کنی.در 2مرحله هر وعده نیم لیتر باید بدی..اگر زنبورات نیم لیتر شربت رو میبرن بده..والا صبر کن تا قوی تر بشن..غیراز این دارو تاثیر زیادی نداره الکی نده
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان