یافته های من در زنبور درمانی

مطالب و مقالات ارسالی در مورد زنبورعسل و زنبورداری که توسط دوستان و کاربران ارسال شده است.
پرورش ملکه زنبورعسل,اصلاح نژاد,اصلاح نژاد,بيماريها وافات زنبورعسل,بازديد كندو و نگهداري,تجهيزات زنبورداري,لغات انگليسي زنبورعسل,اخبار و متفرقه,
شكل شناسي و فيزيولوژي,تغذيه زنبورعسل وزمستان گذراني

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
aribal
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: آذربایجان غربی-سلماس
تشکر کرده: 50 دفعه
تماس:

یافته های من در زنبور درمانی

پست توسط aribal »

[CENTER][HIGHLIGHT=#ffff00][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=dir=rtl]تصویریافته های من در زنبور درمانی
[/FONT]
[/HIGHLIGHT]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
[HIGHLIGHT=#ffff00][HIGHLIGHT=#ffffff][CENTER]تصویر[/CENTER][/HIGHLIGHT][CENTER][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=]ایا میدانید هر نقطه از بدن شما در هر لحظه تاثیر پذیری متفاوتی با لحظه قبل دارد...برای همین است که نحوی ورود سم زنبور عسل از یک نقطه می تواند حداقل به تعداد ثانیه ها در بیست و چهار ساعت دارای اثر گذاری متفاوتی داشته باشد ....هیچگاه شده است به این فکر کنید که در یک لحظه علاقمند به نوعی خوراکی یا بیان مطلب حتی لمس چیزی بودید ...و بعد از گذشت اندک مدتی این میل و رغبت در شما متوقف و حتی عکس شده باشد؟ اینجا جای بسی سخن های فرا علمی هست که حس آن لازم به استد لال ریشه ای دارد ...و این چیزی نیست مگر اینکه شما از زبان تجربه چندین ساله من هم بصورت تجربی و هم بصورت عملی در زنبور درمانی گوش فرا دهید...وقتی بذاق شما با دیدن یا شنیدن و یا بوئیدن و لمس کردن چیزی ترشح می کند ...اشتیاق شما را به خوردن آن شتاب می دهد ..حال اگر همین لحظه هر عاملی باعث کُندو یا غیر فعال شدن ترشح بزاق شما بشود می دانید چه چیزی در سیستم بدن شما نا متعا دل ؛ کند و مهاجمی عمل می کند ...مریضی شما یکی از این واکنش ها می باشد که اگر درست تشخیص داده شود روند منفی را می شود به عقب کشید و عقربه سلامت شما را روی ساعت دقیق زمان آن تنظیم کرد..می دانید چرا خیلی وقت ها فریب می خوریم ..که یا احساس نا خوشایند کسالت و مریضی می کنیم و یا عکس آن احساس کاذب خوشی ( چون لیز خوردن روی مسیری که در چند لحظه احساس سبکی کرده و لی نهایتا در دره سقوط ) می کنیم..اگر با دقت به گفتار من توجه کنید متوجه می شوید که مهار سلامتی در دست شما هم چون فرمان اتومبیلتان قرار می گیرد و شما را توانا در کنترل آن می کند و لازم می شود از ابزار دیگر این اتومبیل چون ترمز ..کلاچ ..ووو به درستی استفاده کنید...خواهش می کنم فیلم یک حادثه دلخراش رابا دور کند چند مرتبه به جلو و چند نوبت به عقب حرکت دهید به نتایج بی نظیری خواهید رسید . البته لازم است تفکر عمیق خود را بکار گیرید.در صورت نیاز می توانم نقاطی را روی بدن شما در یک مقطع زمانی معرفی کنم که شما را به شگفتی وادارد...البته برای این کارشما نیاز به چند دقیقه توجیه دارید ...خواهش می کنم کسانی که علاقمند به تفکر برجسته و نوع آوری هستند از بررسی این مقدمه به مطا لعه عمیق آن همت گماشته و با کسب عینیات به اصل گفتار من راه یابند.با این پیشگفتار به شما توجه میدهم که نقاط اثر گذار روی بدن به تعداد روزهای سال ضر بدر 24 سا عت ضر بدر 60 دقیقه ضربدر
60 ثانیه در یک محور افقی سطح بدن و محاسبه آن به مرکزیت کره حیات در محور های عمودی آن است ...که شما را در تکثیر سلولی( اولیه) هر موجودی توجه میدهم (چرا ژنتیک قدرت نسبتا پایداری دارد) و اگر جهش صورت گرفت چرا در بعضی جهات قفل می شود .هر گز پیش از هر درمانی از قدرت ماساژ غافل نشوید حتی اگر بسیار ساده انجام دهید. چرا نوازش شما را شاد و مسرور می کندو همان دست نوازشگر اگر شدت بخرج دهد چرا عکس آن صورت می گیرد( باید به گفته های من از روی تفکر واندیش نگاه کرد.)[/FONT] ...اینجا محل صدمه زدن به سلامتی هیچ موجودی در قالب خود خواهی نیست .شما را در مسیر حقیقی سلامتی راهنمائی می کنم پس بستگی دارد که چگونه خود را منطبق بر واقعیت های غیر نمایشی بدور از انحراف بنمائید. سلامتی تمام موجودات ( گیاهی -حیوانی-ووو) را خواهانم ...و این زمانی بدست می آید که فقط انسان به محیط زیست که مر بوط به همه است احترام گذارده و رعایت اصول اساسی زیست محیطی را سر لو حه ای زندگیش قرار دهد.
که متا سفانه با روند فعلی مصیبت بار است .
توجه داشته باشید زمانی شما می توانید اثرات مفید سم زنبور عسل حتی نیروی شفا بخش عسل و سایر تولیدات زنبور عسل را در خود به وضوح حس کنید که ابتدا از مقدمات آن عبور کرده و دقیقا آنها را انجام داده باشید در غیر اینصورت اثر بخشی بسیار کم و در مواردی عکسی و یا بی نتیجه ای را خواهد داشت ...که نتیجه کار دلسردی شما و استنباط غلطی را ایجاد می کند و مایوسانه راه خود را منحرف کرده که در نهایت به ضرر شما (بیمار) خواهد شد . حد اقل هفت مقدمه برای شروع کار درمان لازم است که به تفکیک و به نوع بیماری لازم الجراست و تا زمانیکه انجام نپذیرد هر گز خود را معطل نتیجه نکنید ...اشاره کوتاهی می کنم به یک مورد خاص .
شما برای بدست آوردن یک چای مطبوع و مناسب ذائقه خود چه می کنید؟ بدون شرایط مقدماتی چای را با هر شکلی با آب مخلوط کرده و می نوشید ؟ یا اینکه آب مورد اطمینان را در ظرف مورد نظر با حرارت مناسب می جو شانید و سپس چای را با شکل خاص خودو بدون حرارت مستقیم (دم دادن) به عمل می آورید ....تا لذت یک چای واقعی را بچشید. پس بدانید برای استفاده کردن از هر روش و هر مورد و هر غذا چه برای درمان و چه برای لذت بردن از آن حتما باید از گذرگاه اولیه ای عبور کنید ...در غیر اینصورت نتیجه اصلی و درست بدست نخواهد آمد ....به همین دلیل زنبور درمانگران کلیشه ای و بی تجر به بعد از مدتی در خود فر رفته و از خود سوال می کنند چرا نمی شود از زنبور درمانی به نتیجه مطلوب رسید ...لذا با طرح این موضوع کمی موشکافی کنید و به رمز اثر گذاری سم زنبور پی ببرید و در گفتاری که ضمن درمان برایتان بیان می کنم توجه و دقیقا عمل کنید تا شاهد نتیجه گرفتن از این بهترین و کاملترین روش درمانی الهی و طبیعی باشید
اشاره کوتاهی می کنم به زمانی که شما در کودکی و نوجوانی با انجام یک بازی سرتان دور می گشت و احساس می کردید دنیا به دور شما می چرخد ....این یعنی چه؟ و چرا چنین می شود؟ و در این شرایط اگر ما چیزی بنوشیم و یا بخوریم و مستمر بشنویم چه فرقی با حالت عادی خواهد داشت .
در اثر بخشی سم زنبور با این اشاره شما را به فکر وا خواهم داشت تا کمی بیندیشید که هدف از مقدمات درمان چیست .
[/HIGHLIGHT]
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] تصویر تصویر تصویر
[HIGHLIGHT=#ffff00][HIGHLIGHT=#ffffff]موفق باشید
[/HIGHLIGHT]
[/HIGHLIGHT]