استفاده همزمان از نوار آپیستان و تغذیه تحریکی در شهریور

تمامی سوالات در مورد بیماریها و افات زنبورعسل و داروهای زنبورداری و طریقه مصرف و درمان

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
rata
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: گيلان - رشت
تشکر کرده: 77 دفعه
تماس:

استفاده همزمان از نوار آپیستان و تغذیه تحریکی در شهریور

پست توسط rata »

با سلام

میخواستم بدانم که در شهریور ماه که هر روز به مقدار کم شربت به کندو میدم بعنوان تغذیه تحریکی و خوب یه مقدار هم ذخیره میشه برای تغذیه زمستانی آیا استفاده از نوار آپیستان بلامانع است و مشکلی نداره؟

نمایه کاربر
fara
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: سبزوار
تشکر کرده: 249 دفعه
تماس:

Re: استفاده همزمان از نوار آپیستان و تغذیه تحریکی در شهریور

پست توسط fara »

rata نوشته شده:با سلام

میخواستم بدانم که در شهریور ماه که هر روز به مقدار کم شربت به کندو میدم بعنوان تغذیه تحریکی و خوب یه مقدار هم ذخیره میشه برای تغذیه زمستانی آیا استفاده از نوار آپیستان بلامانع است و مشکلی نداره؟

اگه قصد برداشت ندارید مشکلی ندارد.
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
نمایه کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران-چالوس
تشکر کرده: 146 دفعه
تماس:

Re: استفاده همزمان از نوار آپیستان و تغذیه تحریکی در شهریور

پست توسط jamshid »

سلام
از زنبورداران محترم استانهای شمالی بدلیل بارندگی زیاد امسال در شهریور ماه استفاده از فوماژیلین و سایر داروهای ترکیبی برای پیشگیری از نوزما توصیه اکید میگردد به ازای هر کندو پنج قابه نیم لیتر بعد از شش روز مجدد اقدام کنید با توجه به وضعیت جوی لازمست حتما دوستان شمالی نسبت به دادن داروی مناسب اقدام نمایند من خودم فوماژیلین را بهمراه پودر کاسپین سولوشن استفاده میکنم کاملا از ابتلا به انواع نوزما پیشگیری میکنه
در ضمن در استان گیلان شهرستان طالش تنها نمایندگی این محصول به آقای دکتر علیزاده داده شده لذا زنبورداران این استان فقط به ایشان مراجعه نمایند و بصورت انفرادی تقاضای این محصول را از من نفرمایند
قصدم تبلیغ نیست فقط راهنمایی به زنبورداران استان گیلان میباشد....... شماره تلفن دکتر 09113312855
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان