کدام ملکه را بخریم

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

k1230032215
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: قم- استان اصفهان شهرستان نطنز
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

کدام ملکه را بخریم

پست توسط k1230032215 »

با سلام به دوستان عزیز
لطفا هر کس تابه هال ملکه بارور خریداری کرده بگوید که آن ملکه ها چگونه جواب داده اند واز چه نژادی بوده اند واز کجا خریداری کرده است؟؟؟تصویر

[CENTER][U][B][FONT=Comic Sans MS][HIGHLIGHT=#92d050]skkkzd[/HIGHLIGHT][/FONT][/B][/U][/CENTER]
نمایه کاربر
Kismar
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: تهران...بجنورد
تشکر کرده: 335 دفعه
تماس:

Re: کدام ملکه را بخریم

پست توسط Kismar »

سلام
من از ایستگاهای تولید ملکه الوند با مدیریت اقای عطاییان و ایستگاه تولید ملکه کارنیکا با مدیریت اقای جباری ملکه گرفتم ملکه های تولیدی این اقای هم با کیفیته و عملکرد خیلی خوبی داره..
قبلا تو سایت یه ایستگاه اگهی شده بود که الان سایت هم داره ایستگاه تولید ملکه برادران فرجی من برای ازمایش 5 تا از ایشان ملکه گرفتم به اسم کارنیکای اسلونی هر فروند انها را 120.000 تومن هم حساب کردن دو سه ماه تو زنبورستان بودن ولی هنوز سرما شروع نشده هر 5 ملکه تلف شدن... ضمنا یکی از زنبور داران شهر همدان که شهر ایشان هم هست 50 فروند ملکه از ایشان گرفته بود که 48 فروند در همان ابتدای کار تلف شد..
البته دوستان دیگری هم هستن که تازه وارد کار تولید ملکه شدن ولی تا حالا با تولیدات انها کار نکردم .......
آخرین ويرايش توسط 1 on Kismar, ويرايش شده در 0.
*[I]** زنبورستان کیسمار استان خراسان شمالی شهر ستان شیروان***09123386142
...........
[/I]
نمایه کاربر
ab7672200
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط ab7672200 »

Kismar نوشته شده:سلام
من از ایستگاهای تولید ملکه الوند با مدیریت اقای عطاییان و ایستگاه تولید ملکه کارنیکا با مدیریت اقای جباری ملکه گرفتم ملکه های تولیدی این اقای هم با کیفیته و عملکرد خیلی خوبی داره..
قبلا تو سایت یه ایستگاه اگهی شده بود که الان سایت هم داره ایستگاه تولید ملکه برادران فرجی من برای ازمایش 5 تا از ایشان ملکه گرفتم به اسم کارنیکای اسلونی هر فروند انها را 120.000 تومن هم حساب کردن دو سه ماه تو زنبورستان بودن ولی هنوز سرما شروع نشده هر 5 ملکه تلف شدن... ضمنا یکی از زنبور داران شهر همدان که شهر ایشان هم هست 50 فروند ملکه از ایشان گرفته بود که 48 فروند در همان ابتدای کار تلف شد..
البته دوستان دیگری هم هستن که تازه وارد کار تولید ملکه شدن ولی تا حالا با تولیدات انها کار نکردم .......

من نمی دانم کدام پست شما را باور کنیم تا برج 11 شما بیشتر3-4 بار گفتید کارکرد فرجی مطلوب می باشد و تا برج11 ملک رو داشتید و پستی برای مقایس گذاشتید اما چطور الان میگید اول سرما مردند......
دروغ یا افترا ........

نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

ab7672200 نوشته شده:

من نمی دانم کدام پست شما را باور کنیم تا برج 11 شما بیشتر3-4 بار گفتید کارکرد فرجی مطلوب می باشد و تا برج11 ملک رو داشتید و پستی برای مقایس گذاشتید اما چطور الان میگید اول سرما مردند......
دروغ یا افترا ........

سلام دوست عزیز
خوب حتما از ملکه راضی نبودن که میگن خوب نبوده . ایشون لطف میکنن و تجربشون رو در اختیار من و شما میزارن .
بعدم اگه کسی باید اعتراض کنه به مطلب اقای فرجی هستن . حالا چرا شما اینقدر بهتون بر خورده من نمیدونم ؟ تصویر لطفا در انتخاب کلمات دقت کنید .
نمایه کاربر
Kismar
تماس:

پست توسط Kismar »

سلام
من موضوعی رو خدمتتان همه دوستان محترم عرض کنم تا هم بحث طولانی نشه و هم باعث نشه این پست رو مسدود کنن ..
اقای کاربر ab 767200 شما همان اقای فرجی کاربر m3130 هستید که با این دو نام کاربری وارد سایت میشوید لازم هم نیست باور کنید یا نکنید...سایت ایران هنگ متعلق به خود شماست
.. همینطور ملکه های اسلونی رو تبلیغ و به خودتون به مبلغ 1.500.000 می فروختید !!!. خودتان هم میخریدید تا دیگران هم تشویق بشن بخرن....
لطفا در ارشیو سایت مطالب ...فروش ملکه اسلونی ...رو بخوانید....... تصویر
حتی قرار شد چند تا عکس هم بگذارید .........
من از شما 5 تا ملکه کارنیکا بقول شما اسلونی گرفتم در بهترین شرایط به 5 تا از بهترین کندوچه هام با 5 قاب جمعیت که 3 قاب لارو و شفیره داشتن معرفیشون کردم هر 5 ملکه پذیرفته شدن این 5 کندو تا اواخر تیر ماه به 8 قاب هم رسیدن همزمان 10 روز بعد از اقای جباری و عطاییان ملکه دریافت کردم انها هم به همین طریق معرفی شدن .
شما که میفرمایید من عنوان کردم از عملکردشان راضیم در ابتدا اینطور بوده ولی از اواسط مرداد ماه این 5 ملکه بشدت افت جمعیت داشتن عکسهای کلنیهای تشکیل شده از ملکه های اقای جباری و عطاییان تو سایت قرار دادم می متونید ببینید . ولی متاسفانه هر 5 فروند ملکه های اقای فرجی به زمستان نرسیدن و اخرین ملکه اقای فرجی هم بهمن ماه مرد.
....ملکه هایی اقای جباری و عطاییان تحویل گرفتم از 50 تا 90 درصد رنگ کارگرها مشکی و خاکستری بود ولی ملکه های تولید اقای فرجی حتی 10 درصد رنگ کارگرها به مادرشان نرفته بود.ضمنا ما که از یک ایستگاه بقول خودشان معتبر ملکه میخریم برای دو ماه نیست بلکه توقع داریم حداقل سال بعد هم بعنوان یکی از کندوهای مادری ممتازمان از ان استفاده کنیم.
.....این عکسهایی که سایت گذاشتم تکثیر شده از ملکه های اقای جباری و عطاییانه ولی چون نر کارنیکا اماده در زنبورستان موجود نبود با همین نرهای ایرانی ملکه ها بارور شدن ..
امسال هم با راهنماییهای این دو عزیز نر کارنیکای مشکی خاص در زنبورستان بوفور موجوده ..
........این مشکل ملکه های اقای فرجی من با خود ایشان مطر ح کردم و گفتم 1 فروند ملکه خوب به من بده تا بتونم ازش نسل کشی کنم حتی جواب هم ندادن چه برسه ملکه تحویل ما بدن ....

...جناب فرجی عزیز دنیای زنبورداری تو ایران دنیای کوچکیه و تولیدکنندگان ملکه خوب و بد رو تو ایران زود شناخته میشن پس با مشتری رو راست باشید ....
.....این تصاویر از کندوهایه که خودم ملکه های انها رو از لاینهای اقای جباری و عطاییان تولید کردم و با نر ایرانی باور شدن ....
تو منطقه رودان و ارسنجان انقدر زنبوردار هست که نمیشه برای انجا منطقه قرنطینه تعریف کرد و بجای این روش ملکه فروختن رضایت مشترها بنحوی جالب کنید.تا خرید اولین و اخرینشون نباشه.
اقای عطائیان ...جباری ...فرجی و یا هر شخصی که وارد کار تولید ملکه بوده و هستن همانطور که رو ملکه هاشون قیمت میگذارن و از مشتری تو قع دارن اول پول رو واریز کنن بعد ملکه ارسال بشه مشتری هم توقع داره جنس با کیفیت بدستش برسه...

تصویر

کیفیت ملکه های تولیدی از لاین مادری کارنیکا تلقیح شده اقای عطاییان

تصویر

کیفیت ملکه های تولید شده از ملکه های تولیدی اقای جباری ...باربری طبیعی در شرایط قرنطینه

..تولید انبوه نرهای خاص کارنیکا از لاین مادری کارنیکای تلقیح شده جناب عطاییان...تصویر
آخرین ويرايش توسط 9 on Kismar, ويرايش شده در 0.
...........
[/I]
نمایه کاربر
Kismar
تماس:

پست توسط Kismar »

ab7672200 نوشته شده:

دروغ یا افترا ........

جناب فرجی راستی شما فرموید چندتا از این ملکه های کارنیکای اسلونی 1.500.000 تومنی که از خودتان خریدید
گفتید ازش عکس هم تو سایت قرار میدید اولش گفتید هوا سرده لابد الان میگید هوا گرمه......
تا دیدید اوضاع خراب شد اگهی ثابت صفحه اول خودتان رو حذف کردید.....
تصویر
...........
[/I]
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

سلام
این عکسها دو رگه هستن دیگه ؟ چون خالص تلقیح شده باید حداقل 90 درصد مشکی باشن
نمایه کاربر
Kismar
تماس:

پست توسط Kismar »

ehsanklop نوشته شده:سلام
این عکسها دو رگه هستن دیگه ؟ چون خالص تلقیح شده باید حداقل 90 درصد مشکی باشن

بله همینطوره تخم ریزی قاب نر رو ملکه تلقیح شده کارنیکا انجام داده من هم رو قابها تاریخ میزنم و میدم به کندوهای دیگه از قاب نر پذیرایی کنن ..
...........
[/I]
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان