تشکیل و برگزاری کلاسهای آموزشی و تخصصی پرورش زنبور عسل

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
asalkhodam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران . محمود آباد
تشکر کرده: 8 دفعه
تماس:

تشکیل و برگزاری کلاسهای آموزشی و تخصصی پرورش زنبور عسل

پست توسط asalkhodam »

اینجانب معلم خلبان و مربیگری چندین رشته ورزشی هستم. که جدیدا علاقه مندبه رشته زنبورداری شدم. نه بخاطرتوجیه اقتصادیش بلکه بخاطرآفرینش زیبای این موجود بسیار شگفت انگیزو اعجازی که در وجود این پدیده گنجانده شده.
در اینجا از مسئول سایت سپاسگزارم که باعث شده این مطالب رو درج کنم. سپس از برادر بزرگوارم جناب آقای خادمی در سواد کوه که ازراهنماییهای زیبای ایشان استفاده های بهینه در امر خرید کندو عسل کردم. وهمچنین از استاد بزرگوارم آقای حیدریان در شیرگاه که با اشتیاق فراوان باعث تشویق و راه اندازی اینجانب در امر[SIZE=130] شروع زنبور داری شدم.
[SIZE=130]امیدوارم یک حلقه [SIZE=130]پیوسته
در جهت استمرار در امر آموزش و پرورش و تبلیغات این امر زیبای خداوندی کردیم
. قبل از ارتباط با عزیزان بالا به خیلی از مکانهای مراجعه نمودم که متاسفانه به دلایلی کلاس آموزش و پرورش دایر نگردید. بعنوان مثال دانشگاه علمی کاربردی بابلسر به مدیریت آقای صباغی که ح[SIZE=130]تی بعلت به حد نصاب نرسیدن هنرجویان [SIZE=130]سراسری دانش[SIZE=130]گاه کلاس تشکیل نکردید. در صورتیکه مدعی بزرگتری[SIZE=130]ن و کسب مقام اول پرورش زنبوردر ایران میباشند.
[SIZE=130]حال از ب[SIZE=130]زرگوارن درخواست دارم با همان امکانات موجود سالانه با یک تقویم [SIZE=130]آموزشی در جهت بالابردن سطح علمی هنرجویانی مبتدی مثل اینجانب و گسترش این حرفه زیبای خداوندی و بیکاری جوانان کشورمان گامی در جهت ایجاد تامل و مشکل گشای گردیم.
[SIZE=130]اینجانب از هم[SIZE=130] اکنون آمادگی خودم رو[SIZE=130]اعلام مینمایم.

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]

نمایه کاربر
fara
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: سبزوار
تشکر کرده: 249 دفعه
تماس:

Re: تشکیل و برگزاری کلاسهای آموزشی و تخصصی پرورش زنبور عسل

پست توسط fara »

asalkhodam نوشته شده:اینجانب معلم خلبان و مربیگری چندین رشته ورزشی هستم. که جدیدا علاقه مندبه رشته زنبورداری شدم. نه بخاطرتوجیه اقتصادیش بلکه بخاطرآفرینش زیبای این موجود بسیار شگفت انگیزو اعجازی که در وجود این پدیده گنجانده شده.
در اینجا از مسئول سایت سپاسگزارم که باعث شده این مطالب رو درج کنم. سپس از برادر بزرگوارم جناب آقای خادمی در سواد کوه که ازراهنماییهای زیبای ایشان استفاده های بهینه در امر خرید کندو عسل کردم. وهمچنین از استاد بزرگوارم آقای حیدریان در شیرگاه که با اشتیاق فراوان باعث تشویق و راه اندازی اینجانب در امر[SIZE=130] شروع زنبور داری شدم.
[SIZE=130]امیدوارم یک حلقه [SIZE=130]پیوسته
در جهت استمرار در امر آموزش و پرورش و تبلیغات این امر زیبای خداوندی کردیم
[/SIZE][/SIZE] . قبل از ارتباط با عزیزان بالا به خیلی از مکانهای مراجعه نمودم که متاسفانه به دلایلی کلاس آموزش و پرورش دایر نگردید. بعنوان مثال دانشگاه علمی کاربردی بابلسر به مدیریت آقای صباغی که حتی بعلت به حد نصاب نرسیدن هنرجویان سراسری دانشگاه کلاس تشکیل نکردید. در صورتیکه مدعی بزرگترین و کسب مقام اول پرورش زنبوردر ایران میباشند.
حال از بزرگوارن درخواست دارم با همان امکانات موجود سالانه با یک تقویم [SIZE=130]آموزشی در جهت بالابردن سطح علمی هنرجویانی مبتدی مثل اینجانب و گسترش این حرفه زیبای خداوندی و بیکاری جوانان کشورمان گامی در جهت ایجاد تامل و مشکل گشای گردیم.
[SIZE=130]اینجانب از هم[SIZE=130] اکنون آمادگی خودم رو[SIZE=130]اعلام مینمایم.

[/SIZE]

سلام شرکت فعال در مباحث این سایت خود بهترین مکان برای یادگیری واستفاده از دانش دوستان با تجربه می باشد.
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
نمایه کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران-چالوس
تشکر کرده: 146 دفعه
تماس:

پست توسط jamshid »

سلام
بقول دوست عزیز آقا فرامرز شرکت در مباحث سایت خیلی خوبه شما میتوانید سوالات خود را برای دوستان پیغام خصوصی کنید تا از این طریق به جواب برسید تشکیل کلاس سراسری مقداری بعید بنظر میرسه کسی که دنبال یادگیری باشه نه مدرک میتونه از این سایت نهایت استفاده را ببره
نمایه کاربر
asalkhodam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط asalkhodam »

سلام به اساتید بزرگ این سایت
تلخی برخورد صادقانه رو به شیرینی کاذب منافقانه ترجیح میدهم.
بیشتر شما بزرگواران از عدم حمایت مسئولین از پرورش دهندگان زنبور عسل دم میزنید.
بیشتر شما عزیزان از عدم یک منبع درامد کافی در جهت بهره وری اقتصادی به گفتگو نشسته اید.
حال چند سوال؟
چند بار شما عزیزان [SIZE=150]تشکیل یک میزگرد در جهت احقاق حقوق زنبورداران کردید؟
[SIZE=150]چند بار سمینار پرورش دهندگان زنبور عسل تشکیل کردیده؟
[SIZE=150]با کدام حلوا حلوا گفتن دهانتان شیرین شده که این بار دوم میباشد؟
[SIZE=150]یکبار شده یکی از شما بزرگواران برای همکاران و یا هموطنانتان بدون توجیه اقتصادی در جهت هدایت و [SIZE=150]پ[SIZE=150]ایمال نشدن حقوقتان اقدامی کرده باشید؟
آیا در یک جامعه مجازی میشه ایفای نقش کرد ؟ و یا فقط جنبه تبادل اطلاعات بصورت درست و یا غلط در دست علاقه مندان قرار میگیرد؟
این مسئولین چه کسانی هستن؟ و چه کسانی انتخابشون میکنن؟
[SIZE=150]پس خواهشا در سراب سیر نک[SIZE=150]نید. شما عزیزان که مطلع و کارشناس ا[SIZE=150]ین [SIZE=150]امر هستید . م[SIZE=150]دیون همین جوانان و مسئولین اصلی هستید.
[SIZE=150]خواهشا منتظر نباشید جهاد کشاورزی و یا ار[SIZE=150]گان و یا نهادی برایتان آستینی بالا بزنه.
[SIZE=150][SIZE=150]چقدر زیباست [SIZE=150]در همین سایت تقویم سالانه [SIZE=150]انجمن پرورش [SIZE=150]دهندگان زنبور عسل رو رقم بزنیم و هرسال یک[SIZE=150]ی از اعضای سا[SIZE=150]یت
به کمک دیگراعضای عضو در یکی از مناطق زیبای ایران دور هم جمع بشیم. و از کم و کیف و نقایص و لمس محاسن و معایب بصورت حضوری با خبر گردیده.
[SIZE=150]تا[SIZE=150] تصمیمی در جهت خدمات رسانی به خود و دیگران اتخاذ نماییم.
[SIZE=150]یا حق

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
[/SIZE]
نمایه کاربر
ehsanklop
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

asalkhodam نوشته شده:سلام به اساتید بزرگ این سایت
تلخی برخورد صادقانه رو به شیرینی کاذب منافقانه ترجیح میدهم.
بیشتر شما بزرگواران از عدم حمایت مسئولین از پرورش دهندگان زنبور عسل دم میزنید.
بیشتر شما عزیزان از عدم یک منبع درامد کافی در جهت بهره وری اقتصادی به گفتگو نشسته اید.
حال چند سوال؟
چند بار شما عزیزان [SIZE=150]تشکیل یک میزگرد در جهت احقاق حقوق زنبورداران کردید؟
[SIZE=150]چند بار سمینار پرورش دهندگان زنبور عسل تشکیل کردیده؟
[SIZE=150]با کدام حلوا حلوا گفتن دهانتان شیرین شده که این بار دوم میباشد؟
[SIZE=150]یکبار شده یکی از شما بزرگواران برای همکاران و یا هموطنانتان بدون توجیه اقتصادی در جهت هدایت و [SIZE=150]پ[SIZE=150]ایمال نشدن حقوقتان اقدامی کرده باشید؟
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
آیا در یک جامعه مجازی میشه ایفای نقش کرد ؟ و یا فقط جنبه تبادل اطلاعات بصورت درست و یا غلط در دست علاقه مندان قرار میگیرد؟
این مسئولین چه کسانی هستن؟ و چه کسانی انتخابشون میکنن؟
پس خواهشا در سراب سیر نکنید. شما عزیزان که مطلع و کارشناس ا[SIZE=150]ین [SIZE=150]امر هستید . م[SIZE=150]دیون همین جوانان و مسئولین اصلی هستید.
[SIZE=150]خواهشا منتظر نباشید جهاد کشاورزی و یا ار[SIZE=150]گان و یا نهادی برایتان آستینی بالا بزنه.
[SIZE=150][SIZE=150]چقدر زیباست [SIZE=150]در همین سایت تقویم سالانه [SIZE=150]انجمن پرورش [SIZE=150]دهندگان زنبور عسل رو رقم بزنیم و هرسال یک[SIZE=150]ی از اعضای سا[SIZE=150]یت
به کمک دیگراعضای عضو در یکی از مناطق زیبای ایران دور هم جمع بشیم. و از کم و کیف و نقایص و لمس محاسن و معایب بصورت حضوری با خبر گردیده.
[SIZE=150]تا[SIZE=150] تصمیمی در جهت خدمات رسانی به خود و دیگران اتخاذ نماییم.
[SIZE=150]یا حق
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

سلام
پیشنهاد تشکیل جلسه حضوری قدری غیر عملیه . فکر نمیکنم کسی از دوستان توانایی برگزاری چنین جلسه ای رو داشته باشه . چون حداقل 50 نفر تو این جلسه شرکت میکنن . هم تو محل جلسه و هم تو برنامه ریزی مشکلات زیادی وجود داره . غیر از اون هزینه جلسه هم هست که از عهده افراد عادی مثل من و خیلی از دوستان دیگه خارجه . در عوض من این سایت و کلا ارتباط از طریق اینترنت رو بهتر و خیلی کم هزینه تر میدونم . خصوصا اینکه هر مطلبی رو که شفاها بخایم بیان کنیم میشه تایپ کرد . و هیچ تفاوتی با جلسه حضوری نداره .
نمایه کاربر
fara
تماس:

پست توسط fara »

با درود اقای تهرانی
در نوشته تان خیلی پراکنده گویی کرده اید. منظور خودتان را از این جملات واضح تر بیان کنید (این مسئولین چه کسانی هستن؟ و چه کسانی انتخابشون میکنن؟
پس خواهشا در سراب سیر نکنید. شما عزیزان که مطلع و کارشناس ا[SIZE=150]ین [SIZE=150]امر هستید . م[SIZE=150]دیون همین جوانان و مسئولین اصلی هستید.)
[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
این افراد که به زعم شما در سراب سیر می کنند یک عده جوان هستند که این جا جمع شده اند و اطلاعات خودشان را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار هم می گذارند و این اطلاعات را یا بر اساس تجربه و یا از مطالعات شان کسب کرده اند منظورتان از مسئولین اصلی چیست که ما وامدار انها هستیم من که در عرصه زنبورداری غیر از بچه های خوب این سایت و چند دوست زنبور دارم خودم را بدهکار و مدیون کسی نمی دانم که بخواهد اصلی باشد یا فرعی
اما تشکیل یک انجمن صنفی که مشکلات بسیاری در سر راه آن هااست اگر سر بگیرد خیلی خوب بوده و می تواند کمک زیادی بکند و در این امر با شما کاملا موافقم .
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
نمایه کاربر
asalkhodam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط asalkhodam »

سلام
درجواب آقا فرامز چند نکته رو بیان کنم.

اگر اشتباه نکرده باشم ، اهداف ایجاد سایتی به این زیبای باید فراتر از تبادل اطلاعات باشد. به نظر این حقیر باید رسیدن به یک هدف مشترک صحیح و سامان دهی اساسی در زمینه اقتصادی [SIZE=150]و فراگیری [SIZE=150]آن در بین اقشار مستعد[SIZE=150] و شکوفایی هرچه بیشتر در بین جوانان باش[SIZE=150]د.

تابحال چند متخصص و یا مسئول جهاد کشاورزی و یا سازمانی از این سایت استفاده نموده اند و به درد دل صاحب نظران این سایت توجه کرده اند. و سعی کرده اند کمی در حل مشکل عزیزان بر بیایند؟
بدون تشکل و درخواست ازنهاد و یا سازمان مربوطه چطور میشه عملی کرد؟
مسئول به کسی گفته میشود که مشرف و کاملا به تمامی جوانب کار احاطه داشته باشد.پس غیر از شما عزیزان و اساتید زنبور داری چه کسی میتواند مدعی مشکلات و یا محاسن و معایب کار باشد. در نتیجه شما عزیزان در راس امور هستید.وجهاد کشاورزی موظف به انجام امور اجرایه مبنی بردرخواست شما و رفع موانع و ایجاد بستر مساعد و رسیدن به حصول اصلی میباشد.
[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
نمایه کاربر
fara
تماس:

پست توسط fara »

asalkhodam نوشته شده:سلام
درجواب آقا فرامز چند نکته رو بیان کنم.

اگر اشتباه نکرده باشم ، اهداف ایجاد سایتی به این زیبای باید فراتر از تبادل اطلاعات باشد. به نظر این حقیر باید رسیدن به یک هدف مشترک صحیح و سامان دهی اساسی در زمینه اقتصادی [SIZE=150]و فراگیری [SIZE=150]آن در بین اقشار مستعد[SIZE=150] و شکوفایی هرچه بیشتر در بین جوانان باش[SIZE=150]د.

تابحال چند متخصص و یا مسئول جهاد کشاورزی و یا سازمانی از این سایت استفاده نموده اند و به درد دل صاحب نظران این سایت توجه کرده اند. و سعی کرده اند کمی در حل مشکل عزیزان بر بیایند؟
بدون تشکل و درخواست ازنهاد و یا سازمان مربوطه چطور میشه عملی کرد؟
مسئول به کسی گفته میشود که مشرف و کاملا به تمامی جوانب کار احاطه داشته باشد.پس غیر از شما عزیزان و اساتید زنبور داری چه کسی میتواند مدعی مشکلات و یا محاسن و معایب کار باشد. در نتیجه شما عزیزان در راس امور هستید.وجهاد کشاورزی موظف به انجام امور اجرایه مبنی بردرخواست شما و رفع موانع و ایجاد بستر مساعد و رسیدن به حصول اصلی میباشد.

اقای تهرانی همان طور که در پست بالاتر گفتم کاملا با این بخش از سخنان شما موافقم گر چه ادبیات به کار برده توسط شما را نپسندیدم ولی همچین تشکل هایی تا حدودی در هر شهرستان هست مثل اتحادیه های زنبور داری که تحرک لازم را ندارند

ایجاد یک سندیکا با توجه با پراکندگی دوستان نه غیر ممکن بلکه بسیار سخت است ولی در عین حال اگر دوستان موافق باشند و بشود همچین کاری را کرد خیلی عالی هست. ولی ابتدا باید یک کارگروه انتخاب کرد تا پیگیر موضوع باشند و مقدمات کار را فراهم کنند
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
نمایه کاربر
ehsanklop
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

سلام
مشکل اصلی چیز دیگه ای است . مشکل مسولین هستن که از زنبور هیچ اطلاعی ندارن . شما حساب کن وقتی میری درباره مشکلات صنعت زنبورداری صحبت کنی باید اول 1 ساعت توضیح بدی تا اقایون رو قانع کنی که اصلا چرا باید زنبوردارها کوچ کنن .
اخه وقتی کسی نیست که مشکلت رو بهش بگی تشکیل اتحادیه چه سود و نفعی داره ؟
نمایه کاربر
fara
تماس:

پست توسط fara »

ehsanklop نوشته شده:سلام
مشکل اصلی چیز دیگه ای است . مشکل مسولین هستن که از زنبور هیچ اطلاعی ندارن . شما حساب کن وقتی میری درباره مشکلات صنعت زنبورداری صحبت کنی باید اول 1 ساعت توضیح بدی تا اقایون رو قانع کنی که اصلا چرا باید زنبوردارها کوچ کنن .
اخه وقتی کسی نیست که مشکلت رو بهش بگی تشکیل اتحادیه چه سود و نفعی داره ؟

سلام احسان جان اگه تشکلات قوی باشند خیلی راحت تر می شود برای پذیرش خواسته ها به مسئولین فشار اورد و فلسفه سندیکا ها همین است . ولی مشکلات بسیار زیادی هم بر سر راه یک تشکل است.
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
نمایه کاربر
mreza
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: کاشمر
تشکر کرده: 21 دفعه
تماس:

پست توسط mreza »

تصویربا سلام خدمت همه بزرگواران
جناب تهرانی عزیز شما هم داری شعار میدی .دوصد گفته چون نیم کردار نیست. شما فقط چندمورد انتقاد کردید ولی پیشنهادی ندادید.همانطور که آقا احسان و آقافرامرز گفتند برگزاری این جور همایشی مشکلات خاصی دارد.یکی از خراسان یکی از کردستان یکی از مازندران و یکی از........حالا شما پیشنهاد بدین چه طور میشه اینارو جمع کرد؟ با چه هدفی؟با کدوم هزینه؟ یکی از بهترین سایتهایی که تا حالا دیدم که اعضا بدون هیچ چشم داشتی اطلاعاتشون رو بی دریغ در اختیار بقیه میذارن پس چه نیازی به جمع شدن مگر اینکه هدف بالاتری مد نظر باشدکه بدون جمع شدن محقق نشه.آقای تهرانی درسته حق گرفتنیه نه دادنی.در ضمن در حال حاضرهمه چیز روبراهه(همه چیز آرومه من چقد خوشحالم) فقط همین صنعت زنبورداری یه کم نابسامانه که ایشاا... با کمک مسولین درست میشه. خوب آقای تهرانی عزیز شما که در پایتخت هستین برا احقاق حقتون چکار کردین نه فقط زنبورداری تو هر کار دیگه؟ به هر حال اینم یه تجمع مجازی و بسیار خوب حساب میشه.
ببخشیدتصویر
گفتار، پندار و کردار نیک
نمایه کاربر
asalkhodam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط asalkhodam »

سلام به عزیزان

سرافرازی و صبوری:
همیشه زنبور عسل چون از دسترنج خودش استفاده می‌کند سرافراز و صبور است. برای تهیه یک قاشق عسل که ۲۵ گرم می‌باشد، چهار هزار زنبور بیست هزار گل را ملاقات می‌کنند، ۷ بار فاصله بین کره ماه و زمین را می‌پیمایند. برای تهیه ۱ کیلو عسل ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون گل را باید گرده‌افشانی کنند.

نیاز نیست هفت بار بین کره ماه و زمین برای جمع شدن و دیدن هم جمع بشین. حداقل بخاطر دیدن من و دادن رشوه و امکانات زیبای ساحلی در یک ویلای مجلل به محمود آباد بیایید. انشاء ا... ثمره میده. مخصوصا که الان بیشتر زنبور داران اوقات بیکاری دارن. در آخر بالا و پایین بروید باید الگوی خود زنبورهایتان رو برای اجتماعی بودن و کنار هم بودن رو فراگیری کنید. ضمنا کمی تنبلی رو کنار بگذارید. قول میدم بهتون بد نگذره. برنامه ریزی از شما تداراکات از من.
مشتاق زیارت تک تکتون هستم. بهانه بی بهانه
تا دوماه دیگه تاریخش رو مشخص نمایید
نمایه کاربر
mreza
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: کاشمر
تشکر کرده: 21 دفعه
تماس:

پست توسط mreza »

سلام به نظر میرسه که خیلی جدی گرفتین.
من یکی حاضرم هر جایی که قرار بذارن بیام یا علیتصویر
گفتار، پندار و کردار نیک
نمایه کاربر
hamed_gwd
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: شیراز - 09365267497
تشکر کرده: 170 دفعه
تماس:

پست توسط hamed_gwd »

سلام دوستان تصویر
آقا منم هستم. ولی لازمه اول تاریخ رو مشخص کنید. در ضمن من میخواستم تا قبل از شروع به کار برای زمین کشاورزی و راه اندازی کار جدید، برای صحبت با چند زنبوردار و گلخانه دار به شمال بیایم. شاید فرصت خوبی باشه. بسم الله
فریب واژه ها را نخوریم. وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود فاتحه بقیه کلمات را باید خواند.
blackbil
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1060 دفعه
تماس:

پست توسط blackbil »

asalkhodam نوشته شده:سلام به عزیزان

سرافرازی و صبوری:
همیشه زنبور عسل چون از دسترنج خودش استفاده می‌کند سرافراز و صبور است. برای تهیه یک قاشق عسل که ۲۵ گرم می‌باشد، چهار هزار زنبور بیست هزار گل را ملاقات می‌کنند، ۷ بار فاصله بین کره ماه و زمین را می‌پیمایند. برای تهیه ۱ کیلو عسل ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون گل را باید گرده‌افشانی کنند.

نیاز نیست هفت بار بین کره ماه و زمین برای جمع شدن و دیدن هم جمع بشین. حداقل بخاطر دیدن من و دادن رشوه و امکانات زیبای ساحلی در یک ویلای مجلل به محمود آباد بیایید. انشاء ا... ثمره میده. مخصوصا که الان بیشتر زنبور داران اوقات بیکاری دارن. در آخر بالا و پایین بروید باید الگوی خود زنبورهایتان رو برای اجتماعی بودن و کنار هم بودن رو فراگیری کنید. ضمنا کمی تنبلی رو کنار بگذارید. قول میدم بهتون بد نگذره. برنامه ریزی از شما تداراکات از من.
مشتاق زیارت تک تکتون هستم. بهانه بی بهانه
تا دوماه دیگه تاریخش رو مشخص نمایید

سلام آقای تهرانی. دو ماه گذشت. دیگه کم کم داره فصل زنبورداری شروع میشه. از این جلسه یا گردهمایی چه خبر؟
Yours sincerely
taleshalmashoney

نمایه کاربر
asalkhodam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط asalkhodam »

سلام آقا پژمان
با امکانات کوچک ،آمادگی خودم رو در جهت برپایی یک نشست سالانه از اساتیدو بزرگواران و هنرجویانی مثل خودم اعلام نمودم. دراسلام امر به گردهمایی بسیار شده [SIZE=130]. درصورتیکه کشورهای دیگر این فرمایشا[SIZE=130]ت رو بیشتر و با دقت و تامل کامل بازبینی و در دستور کار خودشان قرار داده اند. به امید [SIZE=130]آن روزکه از تک محوری بودن خارج شویم. در آخر مشتاق عزیزان هستم و هنوز هم تا [SIZE=130]اوج کار زنبورداری د[SIZE=130]و ماهی مانده.[SIZE=130] دیدار عزیزان [SIZE=130]سعادت میخواست که شامل حال من نشد. یاحق
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
نمایه کاربر
m63
محل اقامت: مازندران
تشکر کرده: 38 دفعه
تماس:

پست توسط m63 »

به نظر منم این سایت جایه خوبی برای آموزش و یادگیریه و از 100 تا جلسه حضوری بهتره .هزینه ای که قراره بابت این جلسه ها صرف بشه به اقای جهانی داده بشه بهتره.
(آقای جهانی حق کمیسیون من یادت نره تصویر)
نمایه کاربر
asalkhodam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط asalkhodam »

سلام آقا محسن

اولا این سایت اگر وجود نداشت امثالی مثل شما و من این گفتگو هارو نداشتیم.پس در مفید بودن آن هیچ شکی نیست ولی عزیز اگر فقط منوط به سایت باشه دیگه در هیچ عرصه ای نیاز به همایشها ، نمایشگاه . جلسات، تشکیل سندیکا و تعاونیها و غیره مخصوصا دانشگاهها نیست. مخصوصا در تکنولوژی و [SIZE=130]اصلاح و شبیه سازی های امروزی ، درپیشرفت روز افزون جوامع پیشرفته ،مخصوصا توجیه اقتصادی آن ،در سطح یک سایت گنجانده نمیشه. در آخر عذر خواهی میکنم فکر [SIZE=130]کردم بهانه ای باشه برای تازه کردن دیدار شما ب[SIZE=130]زرگواران .
[SIZE=130]دمی با د[SIZE=130]وست به از صد سال در عشرت
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
تصویر
blackbil
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط blackbil »

asalkhodam نوشته شده:سلام آقا پژمان
با امکانات کوچک ،آمادگی خودم رو در جهت برپایی یک نشست سالانه از اساتیدو بزرگواران و هنرجویانی مثل خودم اعلام نمودم. دراسلام امر به گردهمایی بسیار شده [SIZE=130]. درصورتیکه کشورهای دیگر این فرمایشا[SIZE=130]ت رو بیشتر و با دقت و تامل کامل بازبینی و در دستور کار خودشان قرار داده اند. به امید [SIZE=130]آن روزکه از تک محوری بودن خارج شویم. در آخر مشتاق عزیزان هستم و هنوز هم تا [SIZE=130]اوج کار زنبورداری د[SIZE=130]و ماهی مانده.[SIZE=130] دیدار عزیزان [SIZE=130]سعادت میخواست که شامل حال من نشد. یاحق
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

ممنون. به هر حال من مجدداً آمادگی خود را اعلام میکنم تا در صورتیکه دوستان بخوان بیان، بتونیم دور هم جمع شده و به طور حضوری از تجربیات هم بهره مند شویم.
Yours sincerely
taleshalmashoney

نمایه کاربر
fara
تماس:

پست توسط fara »

آخر هفته ای باشد من هم هستم!
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
blackbil
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط blackbil »

fara نوشته شده:آخر هفته ای باشد من هم هستم!

آره دیگه آقا فرامرز. آخر هفته باشه.
Yours sincerely
taleshalmashoney

موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان