صفحه اصلي سايت جستجوگر سايت قوانين سايت تبليغات در سايت كار با تالار گفتمان كار با تالار گفتمان

تجربیات تلخ زنبورداریتان را بنویسید

سوالات در مورد پرورش و نگهداری زنبورعسل و تغذیه و برداشت و انتقال زنبورستان و کوچ زنبورستان

مدير انجمن: mellifera

تجربیات تلخ زنبورداریتان را بنویسید

پستتوسط jafarzadeh20 » 19 تير ماه 1392 22:09

با سلام خدمت دوستان عزیز
بیایید با بیان تجربیات تلخ خود در زمینه زنبور داری کار یکنیم که دیگر دوستان عبرت بگیرند و این تجربیات برایشان تکرار نشود .اول تجربه تلخ را خودم مینویسم .
1- چند هفته قبل بدون بررسی منطقه ای یکی از کندو هایم را به ان منزقه بردم و بعد از 2 هفته وقتی رفتم سراغشان دیدم که چیزی نمانده بود تمام زنورهایم از بین برون علت هم نبود شهد و تحقیق نکردن قبل از انتقال کندو بود .پس قبل از کوچ منطقه بررسی شود
و اوحی ربک الی النحل ان اتخذی من الجبال بیوتا و من الشجر و مما یعرشون
نماد کاربر
jafarzadeh20
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 28 اسفند ماه 1391 13:27
نام واقعی: اکبر جعفرزاده
تشکر کرده: 82 بار
تشکر شده: 54 بار
امتياز: 23830

Re: تجربیات تلخ زنبورداریتان را بنویسید

پستتوسط mellifera » 19 تير ماه 1392 22:23

jafarzadeh20 نوشته است:با سلام خدمت دوستان عزیز
بیایید با بیان تجربیات تلخ خود در زمینه زنبور داری کار یکنیم که دیگر دوستان عبرت بگیرند و این تجربیات برایشان تکرار نشود .اول تجربه تلخ را خودم مینویسم .
1- چند هفته قبل بدون بررسی منطقه ای یکی از کندو هایم را به ان منزقه بردم و بعد از 2 هفته وقتی رفتم سراغشان دیدم که چیزی نمانده بود تمام زنورهایم از بین برون علت هم نبود شهد و تحقیق نکردن قبل از انتقال کندو بود .پس قبل از کوچ منطقه بررسی شود

با سلام قبلا در اين مورد مبحثي ايجاد شده قبل از ارسال مبحث جديد جستجو كنين:

مبحث در ادرس زير:

post13988.html#p13988
كاربران عزيز : لطفا از درج آگهي و شماره تماس تبليغاتي در تالار اجتناب نموده و در صورت مشاهده حذف خواهد گرديد.(از بخش آگهي و نيازمندي اقدام به ارسال آگهي نماييد)
كاربران عزيز : قبل از ارسال مبحث جديد در تالار جستجو نماييد و از جستجوگر گوگل سايت در صفحه اصلي استفاده نماييد.
كاربران عزيز :در صورت درج تصوير بهتره از بخش اضافه كردن فايل ضميمه استفاده نماييد چون احتمالا ادرس تصاوير بعد از مدتي از سايت مقصد حذف بشه.
كاربران عزيز :لطفا از درج لينك در امضاء خود اجتناب نموده و از بخش لينك زير اواتار كاربري اقدام به درج لينك نماييد.
كاربران عزيز : لطفا از ارسال مباحث مربوط به زنبورعسل از طريق پيغام خصوصي اجتناب نموده و از طريق تالار سوال خود را مطرح نماييد.
كاربران عزيز : در صورت فراموشي رمز عبور و عدم ورود به سايت به مديريت اطلاع دهيد و نام كاربري و پسورد خود را sms نماييد تا مشكل ورود رفع گردد و از ايجاد نام كاربري جديد خوداري نماييد.

(((فروشگاه سایت زنبورعسل))))

t.me/mellifera  کانال تلگرام فروشگاه

نماد کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران

تاريخ عضويت: 24 آذر ماه 1389 00:00
نام واقعی: امین جهانی كندلجي
تشکر کرده: 4844 بار
تشکر شده: 2973 بار
امتياز: 3275675

مباحث مشابه

بازگشت به سوالات در مورد پرورش و نگهداری زنبورعسل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد