صادرات عسل

سوالات مربوط به عسل و عسل شناسي و خواص و ....

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

صادرات عسل

پست توسط ehsanklop »

سلام
برای صادرات عسل باید چه کار کرد ؟ ایا باید حتما با بسته بندی و استاندارد صادر کرد یا میشه بصورت فله ای هم صادر کرد ؟ اگه خودم بخام واسه صادرات اقدام کنم باید چه کار کنم ؟

نمایه کاربر
m63
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران
تشکر کرده: 38 دفعه
تماس:

Re: صادرات عسل

پست توسط m63 »

سلام
اول باید معلوم کنی صادرات به کدوم کشور هستش چون هر کشوری قوانین و استاندارد خاصی برای خودش داره .دوم اگه اشتباه نکنم باید کارت بازرگانی داشته باشی.
نمایه کاربر
ehsanklop
تماس:

پست توسط ehsanklop »

m63 نوشته شده:سلام
اول باید معلوم کنی صادرات به کدوم کشور هستش چون هر کشوری قوانین و استاندارد خاصی برای خودش داره .دوم اگه اشتباه نکنم باید کارت بازرگانی داشته باشی.

خوب من به امارات (دبی ) فکر میکنم . به نظرم عسل کنار اونجا قیمت خوبی داشته باشه . به خصوص عسل کنار دزفول که از نظر کیفیت و مزه بی رقیب هست . اما سوال اصلی اینه که باید بسته بندی اش کنم یا با حلب هم میشه صادر . و سوال دیگه خوب حتما یه واسطه ( شرکت بازرگانی ) میخام که کار انتقال عسل رو برام انجام بده . کسی که هم قوانین اینجا رو خوب بدونه و هم قوانین کشور مقصد رو و هم قوانین مربوط به گمرک رو .
نمایه کاربر
shahabkh
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 3 دفعه
تماس:

پست توسط shahabkh »

دوست عزیز
من به طور کل میتونم قوانین رو بگم اما برای قوانین مختص عسل اطلاع کافی ندارم
برای صادرات میشه هم به صورت فله صادر کرد و هم با بسته بندی
اما حتما" گرفتن استاندارد لازمه
برای صادرات شما یا باید از کارت بازرگانی کسی استفاده کنید و یا خودتون اقدام به دریافت کارت بازرگانی کنید
اگر مشتری داشته باشید میتونید از یکی از ترم های حمل استفاده کنید به نام f o b در این صورت شما هم میتونید تو بندر عباس تخویل بدید و هم در اولین بندر کشور مقصد و یا از ترم exp یا اکسورک استفاده کنید در این ترم شما میتونید در محلی که خودتون تعیین میکنید محصول رو تحویل خریدار بدید و به خملش کار نداشته باشید اما این روش مرسوم نیست و زیاد رو بورس نیست چون مشکلات صادرات رو برای خریدار ایجاد میکنه
اگر سوالی در مورد حمل و نقل و یا نحوه صادرات داشتید در خدمت هستم
من شغل اصلیم جمل و نقل بین المللی هست و تازه یه کندو پیدا کردم و در این سایت عضو شدم

یا علی
نمایه کاربر
ehsanklop
تماس:

پست توسط ehsanklop »

shahabkh نوشته شده:دوست عزیز
من به طور کل میتونم قوانین رو بگم اما برای قوانین مختص عسل اطلاع کافی ندارم
برای صادرات میشه هم به صورت فله صادر کرد و هم با بسته بندی
اما حتما" گرفتن استاندارد لازمه
برای صادرات شما یا باید از کارت بازرگانی کسی استفاده کنید و یا خودتون اقدام به دریافت کارت بازرگانی کنید
اگر مشتری داشته باشید میتونید از یکی از ترم های حمل استفاده کنید به نام f o b در این صورت شما هم میتونید تو بندر عباس تخویل بدید و هم در اولین بندر کشور مقصد و یا از ترم exp یا اکسورک استفاده کنید در این ترم شما میتونید در محلی که خودتون تعیین میکنید محصول رو تحویل خریدار بدید و به خملش کار نداشته باشید اما این روش مرسوم نیست و زیاد رو بورس نیست چون مشکلات صادرات رو برای خریدار ایجاد میکنه
اگر سوالی در مورد حمل و نقل و یا نحوه صادرات داشتید در خدمت هستم
من شغل اصلیم جمل و نقل بین المللی هست و تازه یه کندو پیدا کردم و در این سایت عضو شدم

یا علی

سلام
من فکر میکردم شما خیلی خوش شانس هستین که در عین بی تجربگی تونستین یه کندو بگیرین . نگو اون بچه زنبور از شانس من بوده که باعث شده تو سایت عضو بشین و ما هم با شما اشنا بشیم .
انشاالله خیلی سوالات هست که حتما تو همین پست مزاحمتون میشم
نمایه کاربر
shahabkh
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 3 دفعه
تماس:

پست توسط shahabkh »

من در خدمتم
اگر کاری از دستم بربیاد حتم بدونید که دریغ نمیکنم
نمایه کاربر
sun
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: ایران
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط sun »

سلام داداش:صادرات وواردات خودش یه بحث کلی داره که باید به صورت دقیق به اون پرداخت داداش بستگی داره که به کدوم کشور بخوای صادر کنی چون هر ملتی یه سلیقه ای داره مثلابرادرامون تو افغانستان تابرادرامون توالمان یکیه؟ بعدش هم بسته بندی به جنس شما ارزش میده من توصیه میکنم اول یه مجوز بسته بندی بگیر بایه کارت بازرگانی هم کارت راه می افته ایشالا (هر کاری که یه انسانی انجام داد بدون یکی دیگه هم میتونه انجام بده)
ما ز یاران چشم یاری...
نمایه کاربر
arash_pordel
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: شیراز-تهران
تشکر کرده: 580 دفعه
تماس:

پست توسط arash_pordel »

sun نوشته شده:سلام داداش:صادرات وواردات خودش یه بحث کلی داره که باید به صورت دقیق به اون پرداخت داداش بستگی داره که به کدوم کشور بخوای صادر کنی چون هر ملتی یه سلیقه ای داره مثلابرادرامون تو افغانستان تابرادرامون توالمان یکیه؟ بعدش هم بسته بندی به جنس شما ارزش میده من توصیه میکنم اول یه مجوز بسته بندی بگیر بایه کارت بازرگانی هم کارت راه می افته ایشالا (هر کاری که یه انسانی انجام داد بدون یکی دیگه هم میتونه انجام بده)

البته مجوز بسته بندی به همین راحتی ها هم نیست. طبق اطلاعاتی که من از دوستانی که بسته بندی عسل انجام می دن گرفتم، برای گرفتن کدبهداشت باید حداقل 200 مترمربع ساختمان تجاری داشته باشید. بعد هم هزینه ی دستگاه که بسته به نوع کارتون متغیره. برای صادرات یکی از دوستان می گفتن که هزینه ی دستگاه هاش بالای 2 میلیارد می شه. البته حجم بسته بندی هم تاثیر گذاره ولی یه کف قیمت برای خودش داره... از طرفی باید پروانه ی زنبورداری هم باشه اگه اشتباه نکنم. بعد هم کلی پیگیری.
در هر صورت اگه علاقه مند به پیگیری این کار هستید اطلاعات مطمئن تر و دقیق تر رو می تونید از سایت جهاد کشاورزی استان خودتون به دست بیارید.
نمایه کاربر
sun
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: ایران
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط sun »

سلام داداش تصویراولا کار نشد نداره دوما دستگاه بسته بندی دوستان من از شرکت چرمه خریداری کردن باکیفیت خوب کلا40میلیون باهمه هزینه اب خورده تصویر
ما ز یاران چشم یاری...
نمایه کاربر
behnamarabloo
کاربر سایت زنبورعسل ایران
کاربر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط behnamarabloo »

من بهنام عربلو تولید کننده عسل کنار با بهترین کیفیت هستم و دارای کارت بازرگانی اما مشتری در کشور های خارجی جهت صادارات ندارم اگر مشتزی ترکیه ای یا عراقی دارید دارای شرکت تعاونی زنبور داری نیز می باشم با شماره 09136481449 تماس حاصل فرمائید
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان