قيمت عسل

سوالات مربوط به عسل و عسل شناسي و خواص و ....

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
mohi
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
محل اقامت: قزوین
تشکر کرده: 10 دفعه
تماس:

Re: قيمت عسل

پست توسط mohi »

من حدود 100 کیلو عسل 100% خالص دارم که بیشترش از گونه به شرط خالصی و آزمایش میفروشم قیمت جزعی 50 تومن و کلی فروشی 35 تا 40 تومن میفروشم البته تو قزوین هستم مردم به عسل خوب پول نمیدن تصویر

نمایه کاربر
Hassannozarpour

پست توسط Hassannozarpour »

با عرض سلام درمورد قیمت عسل می توان گفت ازبیست هزارتومان تا هشتادهزارتومان متغییراست بستگی به منبع جمع آوری آن توسط زنبوردارد که انواع عسل های متنوعی وجوددارد بیش ازهشتصد نوع عسل وجود دارد که هرکدام قیمت مخصوص به خودرادارد به طورمثال عسل کنار دارای قیمتی متفاوت نسبت به بابل یا نارنج و... است یا این که عسل دن وعسل انگبین چون دارویی هستند دارای قیمت بیشتری هستند.
نمایه کاربر
faraz
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: zandgan
تشکر کرده: 132 دفعه
تماس:

پست توسط faraz »

با سلام خدمت عزیزان.در بخش تبلیغات سایت زنبور عسل تبلیغ بورس اقای اصغر پور وجود دارد.با ورود به سایت این بورس قسمتهای مختلف قابل مشاهده واستفاده بسیار خوبی می باشد.در ستون مطالب عسل به قسمت استانداردهای عسل می رسیم.در این بخش مقاله ترجمه شده که منبع نقل ان سایت زنبور عسل ذکر شده:می خوانیم.در توضیح قندهای اختصاصی استاندارد عمومی 5 گرم در صد و در عسل های تک گلی مانند مرکبات وماش معطریا اسپرس و یونجه (medicago) و اقاقیا استانداردشان استثناء بوده وساکاروز انها 10gدر100g عنوان گردیده است.حتی برای اسطوخودوس یا(Lavandula) ساکاروز15در100ذکر شده است.در پایان(بحث)گفته شده این مقاله مروری خلاصه به اخرین اطلاعات و دستورالعمل های بین المللی مربوط به روشهای انالیز ومعیارهای کیفی مورد استفاده در تعیین کیفیت عسل بوده که توسط استاندارد codex ارایه شده است.باتشکر
avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تبريز.
تشکر کرده: 35 دفعه
تماس:

پست توسط avrinasal »

faraz نوشته شده:با سلام خدمت عزیزان.در بخش تبلیغات سایت زنبور عسل تبلیغ بورس اقای اصغر پور وجود دارد.با ورود به سایت این بورس قسمتهای مختلف قابل مشاهده واستفاده بسیار خوبی می باشد.در ستون مطالب عسل به قسمت استانداردهای عسل می رسیم.در این بخش مقاله ترجمه شده که منبع نقل ان سایت زنبور عسل ذکر شده:می خوانیم.در توضیح قندهای اختصاصی استاندارد عمومی 5 گرم در صد و در عسل های تک گلی مانند مرکبات وماش معطریا اسپرس و یونجه (medicago) و اقاقیا استانداردشان استثناء بوده وساکاروز انها 10gدر100g عنوان گردیده است.حتی برای اسطوخودوس یا(Lavandula) ساکاروز15در100ذکر شده است.در پایان(بحث)گفته شده این مقاله مروری خلاصه به اخرین اطلاعات و دستورالعمل های بین المللی مربوط به روشهای انالیز ومعیارهای کیفی مورد استفاده در تعیین کیفیت عسل بوده که توسط استاندارد codex ارایه شده است.باتشکر

با سلام وممنون از شما دوست عزیز حالا اگه ممکنه بیشتر منظورتون رو توضیح بدید تا موضوع باز بشه وتوضیحات کاملتر تا دوستان هم بتونند استفاده لازمه رو ببرند
[CENTER][B][COLOR=#C00000][FONT=Arial Black]به دنیای زنبور عسل و زندگی سالم خوش آمدید[/FONT][/COLOR][/B]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
hosein552
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: چ وب
تشکر کرده: 17 دفعه
تماس:

پست توسط hosein552 »

dahaghin نوشته شده:با سلام
2 تن عسل گون برای فروش دارم ((آزمایش6))
همچنین 200 کیلو موم و 200 عدد کندوی زنبور که این را بعد از عید تصمیم به فروش آن را دارم
هرکس کندو می خواهد تا عید فرصت داره تصمیم بگیره اما برای موم و عسل فرصت کمی دارید و تصمیم دارم زود نقدشون کنم
سلام
لطفا قیمت را مشخص کن>هر سه راتصویر
نمایه کاربر
salehy25
کاربر سایت زنبورعسل ایران
کاربر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: قم
تماس:

پست توسط salehy25 »

[TABLE][TR][TD][/TD][TD]تاریخ : دوشنبه، 6 دي ماه، 1389
موضوع : تغذيه و زمستان گذراني[/TD][/TR][TR][TD] روش هاي آناليز و استانداردهاي عسل(1) [/TD][/TR][/TABLE]
و البته مطلب قبلی من حذف شده (فروش عسل یونجه و عسل یونجه و شوید)
آخرین ويرايش توسط 1 on salehy25, ويرايش شده در 0.
m3130
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

پست توسط m3130 »

dahaghin نوشته شده:
hosein552 نوشته شده:
همچنین 200 کیلو موم و 200 عدد کندوی زنبور که این را بعد از عید تصمیم به فروش آن را دارم
هرکس کندو می خواهد تا عید فرصت داره تصمیم بگیره اما برای موم و عسل فرصت کمی دارید و تصمیم دارم زود نقدشون کنم
سلام
عسل 12/000
موم30/000
قیمت کندو هم که هنوز معلوم نسیت

موم اج شده دیروز من گرفتم 26000 تومن
نمایه کاربر
hosein552
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: چ وب
تشکر کرده: 17 دفعه
تماس:

پست توسط hosein552 »

m3130 نوشته شده:
dahaghin نوشته شده:
hosein552 نوشته شده:
سلام
عسل 12/000
موم30/000

موم اج شده دیروز من گرفتم 26000 تومن

سلام
امروز 16 آذر 92 برگه موم تازه در نجف آباد 25000بود
نمایه کاربر
dahaghin
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
محل اقامت: خوانسار
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط dahaghin »

200 عدد کندوی زنبور بعد از عید تصمیم به فروش آن را دارم
هرکس کندو می خواهد تا عید فرصت داره تصمیم بگیره
آخرین ويرايش توسط 3 on dahaghin, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
dahaghin
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
محل اقامت: خوانسار
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط dahaghin »

هرکس کندو می خواهد تا عید فرصت داره تصمیم بگیره سلام
قیمت کندو هم که هنوز معلوم نسیت[/quote]
آخرین ويرايش توسط 1 on dahaghin, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
Hassannozarpour

با سلام عسل دارای قیمت های مختلفی است از 20000تومان تا 80000هزارتومان دربازاربوشهر خریدوفروش می شود بنا به نوع عسل قیمتها متفاوت است که از گرده چه درختی باشد دربوشهر عسل کنارو نارنج وبابل بیشترین قیمت دارند .
نمایه کاربر
Hassannozarpour

سلام دربوشهرعسل کنار کیلویی 70000تا80000 هزارتومان قیمت دارد درضمن خیلی هم کمیاب است زیرا دارای خاصیت دارویی است .
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

Hassannozarpour نوشته شده:با سلام عسل دارای قیمت های مختلفی است از 20000تومان تا 80000هزارتومان دربازاربوشهر خریدوفروش می شود بنا به نوع عسل قیمتها متفاوت است که از گرده چه درختی باشد دربوشهر عسل کنارو نارنج وبابل بیشترین قیمت دارند .

سلام
من خیلی شرمنده ام که اینو میگم ولی جسارتا عسل از شهد گل بدست میاد نه گرده . شما زنبوردار هستید ؟ لطفا اطلاعات غلط ندید . اون عسلی که 80 تومنه یه چیز دیگه است
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان