صفحه اصلي سايت جستجوگر سايت قوانين سايت تبليغات در سايت كار با تالار گفتمان كار با تالار گفتمان

گرفتن ویزای کاری به کشور کانادا

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدير انجمن: mellifera

گرفتن ویزای کاری به کشور کانادا

پستتوسط hony » 16 آذر ماه 1392 14:45

با احترام خدمت دوستان
سوال مربوط به زنبورداری نمیشه، از دوستان عزیزی که  آشنایانی دارند که  مهاجرت کردن به کانادا و اقدام به گرفتن ویزای کاری کرده اند، در صورت امکان برام یا PM کنند یا همینجا توضیح بدنند ممنونم/
ازیه شرکت کانادایی (کارفرما) یا همون (Job offer) اعلام نیاز بهم شده ولی مشکلی که هست ایشون میگن اکثرا کسایی که از ایران میان از طریق ویزای کاری، سازمان کار و منابع انسانی کانادا HRSDC
مخالفت میکنه و ویزا صادر نمیکنه خواستم ببینم دوستان اطلاع دارن در این زمینه / تشکر
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط hony در 16 آذر ماه 1392 14:46 .
hony
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 22 دي ماه 1390 15:57
نام واقعی: رضا
تشکر کرده: 331 بار
تشکر شده: 576 بار
امتياز: 360395

Re: گرفتن ویزای کاری به کشور کانادا

پستتوسط jamshid » 20 آذر ماه 1392 20:08

سلام دوست عزیز
در خصوص مهاجرت به کانادا برای کار زنبورداری خدمت شما تلفنی عرض کردم امکان مهاجرت به این کشور بسیار مشکل و غیر ممکن میباشد لذا اگه افرادی به شما قول همکاری دادند خیلی توجه نکنید من با آقای یگانه ارتباط نزدیک دارم ایشان بعد از پانزده سال نتوانستد حتی یک نفر از اعضای خانواده اش را به آن کشور ببرد با اینکه بسیاری ازمراحل مهاجرت را انجام دادند ولی موفق نشدند پس در این خصوص بیخیال شوید و هرگز گول افراد سودجو را نخورید اگه اراده قوی داشته باشید ایران یکی از بهترین کشورها جهت زنبورداری میباشد البته مشکلات و موانعی هم هست .

برای نویسنده این مطلب jamshid تشکر کننده ها: 3
daryush (20 آذر ماه 1392 20:18), hony (20 آذر ماه 1392 21:58), mellifera (20 آذر ماه 1392 21:21)
رتبه: 12.5%

نماد کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 20 دي ماه 1389 00:00
نام واقعی: azad -jamshid
تشکر کرده: 151 بار
تشکر شده: 988 بار
امتياز: 231535

مباحث مشابه

بازگشت به گفتگو و سوالات متفرقه در مورد زنبورعسل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد