خواندنی های جالب

هر چی که دوست داشتی.مطالب جالب و خواندنی و...........

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
mahtab
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
پست: 24
تاریخ عضویت: سه شنبه 23 آذر 1389, 12:00 am
تماس:

خواندنی های جالب

پست توسط mahtab » دو شنبه 6 دی 1389, 10:47 pm

افرادی كه گردن های بلندی دارند

این افراد باید از یقه های ایستاده استفاده كنند مانند یقه انگلیسی ،فرنچی و یقه مردانه.

افرادی كه گردن های كوتاه دارند

از یقه های باز مانند یقه هفت،خشت و گرد استفاده كنند.

معایب شانه ها

افرادی كه شانه های كوتاه دارند باید از اپل در لباس هایشان استفاده كنند و از آستین های پفی استفاده كنند و افرادی كه شانه های پهن دارند باید از اپل استفاده نكنند ، سر شانه های چسبی داشته باشند و از آستین بارانی استفاده كنند.معایب بالا تنه

كسانی كه بالا تنه های بلندی دارند باید بیشتر از بلوز و دامن استفاده كنند و از لباس هایی كه از زیر سینه شروع می شود بیشتر استفاده كنند . كسانی كه بالا تنه های كوتاهی دارند باید بیشتر از لباس های سرهم استفاده كنند.

معایب سینه

كسانی كه سینه های چاق دارند باید از پارچه های ساده استفاده كنند و از برش های راست كه از سر شانه شروع می شوند استفاده كنند و از برش های عصایی استفاده كنند. كسانی كه سینه های كوچك دارند باید از برش های عصایی استفاده كنند و از پنس های كنار سینه اسفاده كنند .

معایب باسن

كسانی كه باسن های بزرگ دارند باید سعی كنند لباس های راسته استفاده كنند و از مدل های خمره ای استفاده نكنند و قسمت های سینه را خوب چسب كنند و به طرف پایین لباس را كمی گشاد تر بدوزند و كسانی كه باسن های كوچك داشته باشند باید از لباس های كمری بیشتر استفاده كنند .

شكم بزرگ

این افراد باید روی شكم را ساسون ندهند و برای شلوار و یا دامن از كمر استفاده نكنند و كمر سر خود بدهند و از لباس های راه دار عمودی استفاده كنند .

معایب قد

قد بلند ها از لباس های فن و كمی گشاد با رنگ روشن استفاده كنند و دامن های كوتاه بپوشند . از بلوز و دامن استفاده نمایند و ماكسی یا لباس های یك سره و بلند نپوشند و قد كوتاه ها لباس معمولی ، دامن بلند و رنگ تیره استفاده كنند .معایب لاغری و چاقی

افرادی كه لاغر می باشند باید از لباس های چین دار ،رنگ روشن ، پارچه های لباس شب ، و از لباس هایی با گل های درشت استفاده كنند . افرادی كه چاق می باشند از لباس های تنگ و تیره استفاده كنند و اگر از لباس های طرح دار می خواهند استفاده كنند باید از طرح های ریز استفاده كنند و از پار چه های راهدار با راه های عمودی استفاده كنند .

آستین

افرادی كه دست های پر دارند می توانند از آستین های كوتاه بیشتر استفاده كنند و افرادی كه دست های لاغری دارند آستین های بلند و پاكتی بپوشند .

روسری

افرادی كه سبزه می باشند باید از رنگ های سرد مثل آبی كم حال و… و افرادی سفید پوست از رنگ های گرم استفاده كنند .چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان