زنبورهای عصبانی

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
beemaster
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: زنجان.شهرک زیباشهر
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

زنبورهای عصبانی

پست توسط beemaster »

با سلام ...

دوستان سوالی داشتم . من هر دفعه که برای بازدید از کندوها میرم چند تا از کندو ها رفتار بسیار تهاجمی بروز میدن به طوری که با حرکت دست من به سوی اولین قاب
ناگهان حمله میکنن و نیش میزنن . با اینکه من سعی میکنم تمام جزییات رو برای بازدید کندو رعایت کنم . نمیدونم مشکل کجاست ؟ حتی دود دادن هم تاثیر زیادی نداره. لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی کنید. متشکرم...

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: زنبورهای عصبانی

پست توسط mellifera »

beemaster نوشته شده:با سلام ...

دوستان سوالی داشتم . من هر دفعه که برای بازدید از کندوها میرم چند تا از کندو ها رفتار بسیار تهاجمی بروز میدن به طوری که با حرکت دست من به سوی اولین قاب
ناگهان حمله میکنن و نیش میزنن . با اینکه من سعی میکنم تمام جزییات رو برای بازدید کندو رعایت کنم . نمیدونم مشکل کجاست ؟ حتی دود دادن هم تاثیر زیادی نداره. لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی کنید. متشکرم...

با سلام خودتونو ناراحت نکنین در این موقع از زمان که زمان اتمام شهد هستش زنبوران حالت تهاجمی به خودشون میگیرن تا از عسل داخل کندو محافظت کنن.بعضی وقتا زنبوران غارتگر هم هر از چند گاهی حمله کنن زنبوران حالت تهاجمی میگیرن.اگه این کندوها از اول حمله میکردن نژادشون نیش زن بوده اما اگه تو این موقع از سال این حالت رو به خودشون گرفتن از اتمام شهد منطقه هستش. تصویر تصویر تصویر
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان