نگهداری ملکه بدون کندو

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
aboly2012
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: سمنان
تماس:

نگهداری ملکه بدون کندو

پست توسط aboly2012 »

با سلام خدمت دوستان من 2 تا کندو دارم که خیلی ضعیف هستن(در حد 1 یا 2 قاب زنبور) وبه همین علت ملکه دیگه تخم ریزی نمی کنه ملکه هاش هم سال اوشونه میخواستم ببینم
امکان داره یک ملکه رو با چند تا ملازم برای زمستان جداگانه در منزل یا درون یک کندویی که ملکه داره نگهداری کردتا در فصل گرما به کندوی جدید بدیم ؟

نمایه کاربر
Kismar
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: تهران...بجنورد
تشکر کرده: 335 دفعه
تماس:

Re: نگهداری ملکه بدون کندو

پست توسط Kismar »

aboly2012 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان من 2 تا کندو دارم که خیلی ضعیف هستن(در حد 1 یا 2 قاب زنبور) وبه همین علت ملکه دیگه تخم ریزی نمی کنه ملکه هاش هم سال اوشونه میخواستم ببینم
امکان داره یک ملکه رو با چند تا ملازم برای زمستان جداگانه در منزل یا درون یک کندویی که ملکه داره نگهداری کردتا در فصل گرما به کندوی جدید بدیم ؟

اقای ربیع زاده ما رو گرفتی............................... تصویر
*[I]** زنبورستان کیسمار استان خراسان شمالی شهر ستان شیروان***09123386142
...........
[/I]
m3130
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

پست توسط m3130 »

aboly2012 نوشته شده:با سلام خدمت دوستان من 2 تا کندو دارم که خیلی ضعیف هستن(در حد 1 یا 2 قاب زنبور) وبه همین علت ملکه دیگه تخم ریزی نمی کنه ملکه هاش هم سال اوشونه میخواستم ببینم

شما می توانید با جمعیت یک یا دوقاب در محل گرم اون رو نگهداری کنید بشرط تامین غذا و پیشگیری از بیماری ها . که البته اگر در مکان گرم باشد تخمریزی مجددا شروع خواهد شد/
نمایه کاربر
aboly2012
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: سمنان
تماس:

پست توسط aboly2012 »

ممنون از راهنمایی تون
من تجربه زیادی ندارم اگه امکان داره در خصوص نگهداری در مکان گرم کمی بیشتر توضیح بدید چون اگه گرم باشه که زنبور میاد بیرون و چون زمستانه از بین میره
ممنون میشم توضیح بیشتری بدید وراهنمایی کنید
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان