صفحه اصلي سايت جستجوگر سايت قوانين سايت تبليغات در سايت كار با تالار گفتمان كار با تالار گفتمان

قرص برنج

سوالات در مورد پرورش و نگهداری زنبورعسل و تغذیه و برداشت و انتقال زنبورستان و کوچ زنبورستان

مدير انجمن: mellifera

قرص برنج

پستتوسط 110022 » 24 دي ماه 1393 18:15

سلام به همکاران محترم

من امسال از قرص برنج برای پوکه هام استفاده کردم برای اولین بار تجربه نداشتم البته بسیار عالی جواب داد ولی پودر قرص پخش شده بود روی تمام قاب در صرتی که من فکر میکردم گاز باشه وقرص به صورت پودر پخش نشه ؟
حلا این سئوال برام پیش اومده چقدر طول میکشه اثر سم از بین بره  دوم اینکه این پودر  روی قابها برای زنیورا ضرری نداره
نماد کاربر
110022
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 9 فروردين ماه 1392 04:25
نام واقعی: سعید یزدانی
تشکر کرده: 47 بار
تشکر شده: 20 بار
امتياز: 31940

Re: قرص برنج

پستتوسط padideh » 24 دي ماه 1393 20:31

110022 نوشته است:سلام به همکاران محترم

من امسال از قرص برنج برای پوکه هام استفاده کردم برای اولین بار تجربه نداشتم البته بسیار عالی جواب داد ولی پودر قرص پخش شده بود روی تمام قاب در صرتی که من فکر میکردم گاز باشه وقرص به صورت پودر پخش نشه ؟
حلا این سئوال برام پیش اومده چقدر طول میکشه اثر سم از بین بره  دوم اینکه این پودر  روی قابها برای زنیورا ضرری نداره

قرص باید داخل دستمال استفاده بشه نه بصورت ازاد  قابها رو دو بار در زمان استفاده بشورید و اب انرا بتکانید  . توی انبار خرما و حبوبات و برنج  هم که استفاده میشه و قرص ها را  داخل دستمال میپیچند تا تمام انبار هم ضد عفنی بشه. انبارها باید پنجرهاشون و هواکشها باید توری چشمه ریز داشته باشن.

برای نویسنده این مطلب padideh تشکر کننده ها:
mellifera (24 دي ماه 1393 21:28)
رتبه: 4.167%

نماد کاربر
padideh
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 1 آذر ماه 1393 06:37
نام واقعی: پدیده
تشکر کرده: 99 بار
تشکر شده: 28 بار
امتياز: 6060

مباحث مشابه

بازگشت به سوالات در مورد پرورش و نگهداری زنبورعسل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد