صفحه اصلي سايت جستجوگر سايت قوانين سايت تبليغات در سايت كار با تالار گفتمان كار با تالار گفتمان

ملکه زنبورعسل

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدير انجمن: mellifera

ملکه زنبورعسل

پستتوسط hamid75 » 25 ارديبهشت ماه 1394 03:32

سلام من به یه مشکل خیلی حاد برخورد کردم وقتی با 3یا4قاب بچه مصنوعی میگیرم ملکه جدید برای جفتگیری پراواز که میکنه میره رو شاخه درختان دیگه به کندو برنمیگرده در نتیجه گارگر نرزا بوجود میاد و کندو تلف میشه
نماد کاربر
hamid75
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت

تاريخ عضويت: 3 ارديبهشت ماه 1394 19:24
نام واقعی: hamidfarshbaf
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 490

Re: ملکه زنبورعسل

پستتوسط mellifera » 26 ارديبهشت ماه 1394 20:53

با سلام این ادرس رو مطالعه نماییی:

https://www.google.com/search?q=%D8%A8% ... gws_rd=ssl
كاربران عزيز : لطفا از درج آگهي و شماره تماس تبليغاتي در تالار اجتناب نموده و در صورت مشاهده حذف خواهد گرديد.(از بخش آگهي و نيازمندي اقدام به ارسال آگهي نماييد)
كاربران عزيز : قبل از ارسال مبحث جديد در تالار جستجو نماييد و از جستجوگر گوگل سايت در صفحه اصلي استفاده نماييد.
كاربران عزيز :در صورت درج تصوير بهتره از بخش اضافه كردن فايل ضميمه استفاده نماييد چون احتمالا ادرس تصاوير بعد از مدتي از سايت مقصد حذف بشه.
كاربران عزيز :لطفا از درج لينك در امضاء خود اجتناب نموده و از بخش لينك زير اواتار كاربري اقدام به درج لينك نماييد.
كاربران عزيز : لطفا از ارسال مباحث مربوط به زنبورعسل از طريق پيغام خصوصي اجتناب نموده و از طريق تالار سوال خود را مطرح نماييد.
كاربران عزيز : در صورت فراموشي رمز عبور و عدم ورود به سايت به مديريت اطلاع دهيد و نام كاربري و پسورد خود را sms نماييد تا مشكل ورود رفع گردد و از ايجاد نام كاربري جديد خوداري نماييد.

(((فروشگاه سایت زنبورعسل))))

t.me/mellifera  کانال تلگرام فروشگاه

برای نویسنده این مطلب mellifera تشکر کننده ها:
kishvand (27 ارديبهشت ماه 1394 19:09)
رتبه: 4.167%

نماد کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران

تاريخ عضويت: 24 آذر ماه 1389 00:00
نام واقعی: امین جهانی كندلجي
تشکر کرده: 4845 بار
تشکر شده: 2973 بار
امتياز: 3275755

پستتوسط dylman » 29 ارديبهشت ماه 1394 07:17

hamid75 نوشته است:سلام من به یه مشکل خیلی حاد برخورد کردم وقتی با 3یا4قاب بچه مصنوعی میگیرم ملکه جدید برای جفتگیری پراواز که میکنه میره رو شاخه درختان دیگه به کندو برنمیگرده در نتیجه گارگر نرزا بوجود میاد و کندو تلف میشه

دوست عزیز بعد گرفتن هر بچه بهش یه قاب تخم بده اینطوری اگه ملکه رفت شاخون مزنه
نماد کاربر
dylman
بهترین کاربر سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 17 بهمن ماه 1392 07:14
نام واقعی: حسن رجبی
تشکر کرده: 14 بار
تشکر شده: 116 بار
امتياز: 43340

پستتوسط yasmangola_love » 29 ارديبهشت ماه 1394 22:05

dylman نوشته است:
hamid75 نوشته است:سلام من به یه مشکل خیلی حاد برخورد کردم وقتی با 3یا4قاب بچه مصنوعی میگیرم ملکه جدید برای جفتگیری پراواز که میکنه میره رو شاخه درختان دیگه به کندو برنمیگرده در نتیجه گارگر نرزا بوجود میاد و کندو تلف میشه

دوست عزیز بعد گرفتن هر بچه بهش یه قاب تخم بده اینطوری اگه ملکه رفت شاخون مزنه

دوست عزیز به بچه زنبوری که ملکش جفت نرفته و تخم ریزی رو شروع نکرده به هیچ وقت نباید تخم روز داد.تخم روز دادن برابر با کشته شدن ملکست.کم پیش میاد از بین نبرن ملکه رو.
دلیل اون هم اینه که زنبور ها احساس میکنن ملکه ای تخم گذار در کندو وجود داره و به سرعت اغدام به از بین بردن ملکه جفت نرفته میکنن. به بچه کندو فقط و فقط باید تخم سربسته برای بالا بردن سرعت رشد کلنی داد.

یا امام رضا
خبری هست در این خانه که زنبور عسل
مرض قند گرفت از نمک سفره ی تو
نماد کاربر
yasmangola_love
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 8 فروردين ماه 1391 00:10
نام واقعی: مصطفی
تشکر کرده: 271 بار
تشکر شده: 701 بار
امتياز: 249280

پستتوسط hamed » 30 ارديبهشت ماه 1394 22:31

سلام من فکر میکنم چون شما بچه قوی میگیرید کندو دوباره بچه میده شما بهتره قبل از اینکه ملکه ها از شاخون در بیان کندو رو بازدید کنید و 2 تاشاخون ترجیحا تو یه قاب نگه دارید و بقیه رو با از بین ببرید یا بدید به کندویی که ملکش پیره یا از یه کندوی قوی بچه بگیرید و شاخونا رو به اون معرفی کنید
نماد کاربر
hamed

تاريخ عضويت: 17 بهمن ماه 1389 00:00
نام واقعی: hamed parvizkhani
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 140 بار
امتياز: 102680

مباحث مشابه

بازگشت به سوالات در مورد ملکه زنبورعسل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد