بخش اگهی و نیازمندی ها

متفرقه- تبلیغات - قوانین - آموزشهاي كاربردي

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

بخش اگهی و نیازمندی ها

پست توسط ehsanklop »

اخیرا یک بخش به سایت اضافه شده به نام اگهی ها و نیازمندی ها . اون پایینش هم نوشته املاک و خودرو و ... و اگهی های سایت توش قرار گرفته . یکم توضیح بدید این چی هست و چه تفاوتی با حالت قبل که اگهی ها روی ضفحه اول سایت بودن داره .
بازم سوال دارم فعلا یکی از دوستان اینا رو جواب بده تصویر

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: بخش اگهی و نیازمندی ها

پست توسط mellifera »

ehsanklop نوشته شده:اخیرا یک بخش به سایت اضافه شده به نام اگهی ها و نیازمندی ها . اون پایینش هم نوشته املاک و خودرو و ... و اگهی های سایت توش قرار گرفته . یکم توضیح بدید این چی هست و چه تفاوتی با حالت قبل که اگهی ها روی ضفحه اول سایت بودن داره .
بازم سوال دارم فعلا یکی از دوستان اینا رو جواب بده تصویر

باسلام احسان عزيز اين بخش رو من خودم نزديك يك ماه بود كه دنبالش بودم.به دليل كم شدن سرعت سايت در اثر تبليغات زياد در صفحات سايت مجبور شدم تبليغات رو به اين صورت در سايت قرار بدم.دليل اصلي ديگه هم اين بود كه مدام براي ايجاد تغيرات تو تبليغات بايد قالب رو دستكاري ميكردم و تصاوير اپلود ميكردم و اين مشكلات اما در اين روش خود كاربري كه تبليغات داره هر زمان كه خواست ميتونه اگهي ارسال كنه و نيازي به تاييد من نداره.و ميتونه تو تصاوير و متن دخل وتصرف كنه.

تو سايتهاي نيازمندي اين شكلي هستش جاي نكراني نيست.يعني كسي خواست اگهي هم در اين مورد اضافه كنه ميتونه اضافه كنه اما فكر نكنم كسي اضافه كنه.نظر اصلي ما زنبورداري هستش كه اونم وجود داره.
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

با تشکر از شما اقای جهانی بخاطر زحماتتون بله سرعت سایت خیلی خوب شده . تو صفحه اگهی بالا نوشته موجودی 1100 تومان اون چیه ؟ و اگه بخایم اگهی اضافه کنیم هزینه اش چطوریه و اصلا چیکار باید کرد ؟
من در این زمینه اصلاعاتم خیلی محدوده با سایتهای نیازمندی کار نکردم
نمایه کاربر
ilam
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: ایلام.شهرستان شیروان چرداول.سرابله
تشکر کرده: 70 دفعه
تماس:

پست توسط ilam »

ممنون اقای جهانی. واقعا ک شما کار مهمی رو برای سایت کردید.
پیروز ویر بلند باشید تصویر
محمد امین کوشا
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

پست توسط mellifera »

با سلام دوستان لطف دارن

براي ارسال اگهي يكي از تعرفه هاي زير رو انتخاب كنين بعد اون موجودي كه اونجا هست موجودي هديه از طرف سايته و تا اون مبلغ ميتونين اگهيتونو تو سايت قرار بدين و اگه مبلغ اگهيتون بيشتر از اون مبلغ باشه بايد حسابتون رو افزايش بدين از طريق افزايش موجودي حساب كه يا بايد فيش واريز كنن و شمارشو تو اون قسمت وارد كنن و يا از طريق انلاين ميتونن حسابشونو افزايش بدن و اقدام به درج اگهي كنن.

[TABLE][TR]جدول تعرفه آگهی‌ها[/TR][TR]عنوانروز1 ستاره
تصویر2 ستاره
تصویر3 ستاره
تصویر4 ستاره
تصویر5 ستاره
تصویر[/TR][TR]7 روزه[TD]7[/TD][TD]500 تومان[/TD][TD]1,000 تومان[/TD][TD]1,500 تومان[/TD][TD]2,000 تومان[/TD][TD]2,500 تومان[/TD][/TR][TR]30 روزه[TD]30[/TD][TD]2,000 تومان[/TD][TD]4,000 تومان[/TD][TD]6,000 تومان[/TD][TD]8,000 تومان[/TD][TD]10,000 تومان[/TD][/TR][TR]60 روزه[TD]60[/TD][TD]4,000 تومان[/TD][TD]8,000 تومان[/TD][TD]12,000 تومان[/TD][TD]16,000 تومان[/TD][TD]20,000 تومان[/TD][/TR][TR]180 روزه[TD]180[/TD][TD]12,000 تومان[/TD][TD]24,000 تومان[/TD][TD]36,000 تومان[/TD][TD]48,000 تومان[/TD][TD]60,000 تومان[/TD][/TR][TR]360 روزه[TD]360[/TD][TD]20,000 تومان[/TD][TD]40,000 تومان[/TD][TD]60,000 تومان[/TD][TD]80,000 تومان[/TD][TD]100,000 تومان[/TD][/TR][TR]آگهي رايگان[TD]1[/TD][TD]0 تومان[/TD][TD]0 تومان[/TD][TD]0 تومان[/TD][TD]0 تومان[/TD][TD]0 تومان[/TD][/TR][/TABLE]
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

پست توسط mellifera »

از اين قسمت هم دوستان ميتونن اگهيشون رو مديريت كنن:

[TABLE][TR][TD]تصویر آگهی های من[/TD][TD]تصویر ثبت آگهی[/TD][TD]تصویر شارژ حساب[/TD][TD]تصویر پرداختی ها[/TD][TD]تصویر[/TD][/TR][/TABLE]

از اين قسمت هم قوانين و ساير موارد درج شده

[ صفحه اصلی - تعرفه ها - ثبت آگهی - پنل کاربری(موجودی: 600 تومان) - استان ها - قوانین - آرشیو - راهنما ]

واسه افزايش موجودي به اين شكله:

از 2 روش می توانید نسبت به شارژ موجودی حساب خود اقدام نمائید » پرداخت آنلاین ، واریز بانکی

از طریق پرداخت آنلاین می توانید در کمتر از چند دقیقه موجودی حساب خود را شارژ کنید . در این روش ، با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب می توانید حساب خود را شارژ کنید و حساب شما در همان لجظه و به صورت خودکار شارژ خواهد شد
در پرداخت آنلاین ، می توانید از کلیه کارت های عضو شبکه شتاب نظیر : کلیه کارت های بانک پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت - اعتباری) ، اقتصاد نوین ، سامان ، صادرات (سپهر) ، ملی (سیبا) ، ملت ، کشاورزی (مهر) ، سرمایه ، کارآفرین ، پاسارگاد و ... استفاده کنید

روش دوم ، واریز بانکی است . منظور از واریز بانکی ، واریز وجه مورد نظر به یکی از شماره حساب ها یا شماره کارت های سایت است . برای واریز وجه علاوه بر مراجعه حضوری به بانک ، می توانید از دستگاه های عابربانک (ATM) و یا اینترنت بانک خود استفاده نمائید . در صورتی که از طریق دستگاه های خودپرداز مبلغ را واریز نموده اید ، به جای شماره فیش ، شماره ارجاع را وارد نمائید . در این روش، قبل از اضافه شدن مبلغ واریزی به موجودی شما ، مشخصات واریزی باید توسط تیم مدیریت تائید شود :: پرداخت آنلاین ::[TABLE][TR]شارژ موجودی حساب از طریق پرداخت آنلاین[/TR][TR]انتخاب درگاه پرداخت*[TD] تصویر[/TD][/TR][TR]مبلغ مورد نظر*[TD] تومان[/TD][/TR][TR][TD][/TD][/TR][/TABLE]

:: واریز بانکی ::[TABLE][TR]ثبت اطلاعات مبلغ واریزی[/TR][TR]نام بانک*[TD][/TD][/TR][TR]شماره فیش / شماره ارجاع*[TD][/TD][/TR][TR]مبلغ پرداختی*[TD] تومان[/TD][/TR][TR]تاریخ واریز*[TD][/TD][/TR][TR][TD][/TD][/TR][/TABLE]
نمایه کاربر
easyseo
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
محل اقامت: استانبول ترکیه
تماس:

پست توسط easyseo »

تشکر از انجمن پر محتوایی که دارید .
سایتی در مورد بازار نیازمندی ها و ثبت آگهی رایگان داریم ممنون میشم به ما سر بزنید.
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان