صفحه اصلي سايت جستجوگر سايت قوانين سايت تبليغات در سايت كار با تالار گفتمان كار با تالار گفتمان

بستن سلولها توسط زنبورها بعد از پرشدن با عسل

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدير انجمن: mellifera

بستن سلولها توسط زنبورها بعد از پرشدن با عسل

پستتوسط turkman » 16 ارديبهشت ماه 1391 09:45

سلام زنبورای من بعد از این که سلول هل رو از عسل پر میکنند روش رو با موم نمیبندند البته حدود یک سوم کل شان رو میبندند . به نظر شما علتش چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین. من در استان گلستان شهرستان ترکمن هستم .احسان مختوم در خدمت دوستان
نماد کاربر
turkman
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل

تاريخ عضويت: 17 آبان ماه 1390 08:05
نام واقعی: احسان مختوم
تشکر کرده: 59 بار
تشکر شده: 15 بار
امتياز: 22385

Re: بستن سلولها توسط زنبورها بعد از پرشدن با عسل

پستتوسط mellifera » 16 ارديبهشت ماه 1391 17:22

turkman نوشته است:سلام زنبورای من بعد از این که سلول هل رو از عسل پر میکنند روش رو با موم نمیبندند البته حدود یک سوم کل شان رو میبندند . به نظر شما علتش چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین. من در استان گلستان شهرستان ترکمن هستم .احسان مختوم در خدمت دوستان

با سلام ايرادي نداره اين سلولهايي كه باز هستند يا نارس هستند و يا ناقص پر شدند و زنبورا در حال پر كردن اين سلولها هستند.مسئله طبيعي هستش.بعضي مواقع هم براي استفاده جمعيت داخل كندو سرشون رو نميبندند.اما در كل دو گزينه اول بيشتر مصداق داره.
كاربران عزيز : لطفا از درج آگهي و شماره تماس تبليغاتي در تالار اجتناب نموده و در صورت مشاهده حذف خواهد گرديد.(از بخش آگهي و نيازمندي اقدام به ارسال آگهي نماييد)
كاربران عزيز : قبل از ارسال مبحث جديد در تالار جستجو نماييد و از جستجوگر گوگل سايت در صفحه اصلي استفاده نماييد.
كاربران عزيز :در صورت درج تصوير بهتره از بخش اضافه كردن فايل ضميمه استفاده نماييد چون احتمالا ادرس تصاوير بعد از مدتي از سايت مقصد حذف بشه.
كاربران عزيز :لطفا از درج لينك در امضاء خود اجتناب نموده و از بخش لينك زير اواتار كاربري اقدام به درج لينك نماييد.
كاربران عزيز : لطفا از ارسال مباحث مربوط به زنبورعسل از طريق پيغام خصوصي اجتناب نموده و از طريق تالار سوال خود را مطرح نماييد.
كاربران عزيز : در صورت فراموشي رمز عبور و عدم ورود به سايت به مديريت اطلاع دهيد و نام كاربري و پسورد خود را sms نماييد تا مشكل ورود رفع گردد و از ايجاد نام كاربري جديد خوداري نماييد.

(((فروشگاه سایت زنبورعسل))))

t.me/mellifera  کانال تلگرام فروشگاه

نماد کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران

تاريخ عضويت: 24 آذر ماه 1389 00:00
نام واقعی: امین جهانی كندلجي
تشکر کرده: 4844 بار
تشکر شده: 2973 بار
امتياز: 3275675

مباحث مشابه

بازگشت به گفتگو و سوالات متفرقه در مورد زنبورعسل

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد