چرا اعجاز علمی قران در مورد زنبور عسل پاک شده؟

سوالات در مورد پرورش و نگهداری زنبورعسل و تغذیه و برداشت و انتقال زنبورستان و کوچ زنبورستان

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
jas
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
محل اقامت: کاشمر
تماس:

چرا اعجاز علمی قران در مورد زنبور عسل پاک شده؟

پست توسط jas »

با سلام خدمت مدیر سایت در این قسمت(پرورش و نگهداری...) من موضوع جالبی از اعجاز علمی قران در مورد زنبور عسل ثبت کردم ولی بعد از یک شب پاک شده بود, واقعا چرا؟ من کلی زحمت کشیدم و با عشق و ذوق اون مطلبو تو سایتتون گذاشتم تا همه استفاده کنن که یک ورق آچار مطلب بود چرا حالا پاک شده؟

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: چرا اعجاز علمی قران در مورد زنبور عسل پاک شده؟

پست توسط mellifera »

jas نوشته شده:با سلام خدمت مدیر سایت در این قسمت(پرورش و نگهداری...) من موضوع جالبی از اعجاز علمی قران در مورد زنبور عسل ثبت کردم ولی بعد از یک شب پاک شده بود, واقعا چرا؟ من کلی زحمت کشیدم و با عشق و ذوق اون مطلبو تو سایتتون گذاشتم تا همه استفاده کنن که یک ورق آچار مطلب بود چرا حالا پاک شده؟

با سلام و معذر خواهي بابت نگراني شما در اين مورد مطلب ارسالي شما پاك نشده ناراحت نباشين اگه متوجه شده باشيد مطلب شما بايد در قسمت مقالات سايت قرار ميگرفت كه اين كار رو انجام ندادين من خودم اين انتقال رو انجام دادم در اين ادرس هستش همون جاي قبلي فقط تالارش تغير پيدا كرده:

post8114.html#p8114

خيلي خيلي عالي بودمقاله ارسالي شما.كمال تشكر را دارم. فقط خواهشا مطالب ارساليتون را در جاي خودش منظورم تالار مربوط به خودش قرار بدين تا كار تالار به هم نخوره.

براي اينكه مطالب خودتونو بهتر پيدا كنين از اين طريق ميتونين مطالب ارساليتونو راحت ببينين.در تصوير نشون دادم:
پیوست ها
مطالب ارسالي شما
مطالب ارسالي شما
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 7 مهمان