درب اتوماتیک شیشه ای چیست و انواع آن

هر چی که دوست داشتی.مطالب جالب و خواندنی و...........

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
rayner
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
پست: 1
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 1 خرداد 1397, 11:48 am
تماس:

درب اتوماتیک شیشه ای چیست و انواع آن

پست توسط rayner »

[HIGHLIGHT=#ffffff]درب اتوماتیک شیشه ای :

درب های اتوماتیک شیشه ای در چند نوع عرضه میشوند که به شرح زیر می باشد :‌[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
درب شیشه ای کشویی که خود بسته به فضای نصب تعریف میشوند ( تک لت ، دو لت ، سه لت ، چهار لت ) درب های شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی به صورت مقابل هم و کشویی باز و بسته میشود . درب شیشه ای اسلایدی یا کشویی همیشه باعث راحتی در تردد میشود . در گذشته دربها به صورت مکانیکی عمل میکردند . این خود هم باعث زحمت و هم عامل اتلاف وقت مراجعه کننده و انرژی میشود ، درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدی ، از لحاظ زیبایی محل مورد استفاده شده و هم از لحاظ امنیتی ، قیمت ارزان و سرعت خرید ، پر فروش ترین دربهای شیشه ای اتوماتیک هستند .
درب اتوماتیک کرو یا منحنی :

درب اتوماتیک کرو یا منحنی که جزو دربهای مدرن و لوکس هستند و برای فضاهایی مانند هتلها ، بیمارستانها ، بانکها ، مراکز خدماتی و …. این نوع درب که قیمتهای گرانتری نسبت به درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی دارند علاوه بر زیبایی خاص میتوانند در عرض کمتر ، بازشو بیشتری را ارایه دهند .
درب شیشه ای مثلثی :

درب شیشه ای مثلثی همان درب های شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ هستند ولی مختص ورودی های سه گوش و کنج میباشند ، درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی هم به نوبه خود خیلی به صرفه است زیرا در مسیر تردد باریک کنج بازشوی قابل توجهی ، زیبایی دربهای شیشه ای اتوماتیک مثلثی نیز مانند درب اتوماتی منحنی ، مثال زدنی است . انتخاب این درب اتوماتیک یک کار هوشمندانه است .


درب اتوماتیک فولدینگ یا اتوبوسی :

این نوع درب اتوماتیک ها دارای لت های کوچک و عملا بیشترین باز شو را در میان انواع درب اتوماتیک شیشه ای را دارد ، در ورودی های بسیار کم عرض ، بیشترین فضایی که اشغال میکنند از هر طرف فقط ۱۰ سانتیمتر است . درب اتوماتیک فولدینگ یا اتوبوسی به دلیل اینکه دقیقا شبیه درب اتوبوس عمل میکنند به این نام معروف شده اند ، نحوه عملکرد این نوع دربهای اتوماتیک بوسیله تعداد محدودی بازوی مکانیکی و لولای مخصوص به سورت عرض حرکت میکنند .

درب اتوماتیک تلسکوپی :

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دو نوع تلسکوپ عمودی و تلسکوپی عرضی دارند ، دربهای شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی از نوع عرضی و با قیمت مناسبی عرضه میشود . این نوع دربها از لحاظ بازشو نسبت به درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی در وضعیت بهتری هستند ، زیرا درب اتوماتیک تلسکوپی در هر عرض ورودی ، دو سوم ولی درب شیشه ای اسلایدی یا کشویی نصف عرض دهنه را باز شو میدهد ، دربهای شیشه ای اتوماتیک معمولا دو لت متحرک و یک لت ثابت به کار گیری میشود که گاها در شرایط ویژه از سه و چهار لت متحرک هم استفاده میشود ، روش کار درب شیشه ای تلسکوپی به این شکل است که یک لت ثابت و دو لت متحرک که سرعت لت کند رو ۵ کیلومتر و سرعت لت تند رو ۱۰ کیلومتر در ساعت است .[/HIGHLIGHT]


چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان