استند لوازم تحریرو مزایای استفاده از آن

هر چی که دوست داشتی.مطالب جالب و خواندنی و...........

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
youka
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
پست: 183
تاریخ عضویت: یک شنبه 24 اردیبهشت 1396, 5:00 pm
تماس:

استند لوازم تحریرو مزایای استفاده از آن

پست توسط youka » دو شنبه 5 تیر 1396, 5:01 pm

استند لوازم تحریر در فروشگاه ها و منازل ، در هر سایزی و برای هر مدل و نوع محصول لوازم تحریر قابلیت ایجاد شدن دارند. علاوه بر نظم دهی به فروشگاه و خود محصول سهولت خرید رابرای مشتری فراهم می آورد زیرا محصول در معرض دید مستقیم مشتری قرار دارد. استند لوازم تحریر یکی از نمونه های بی نظیر برای فروش بهتر نوشت افزار و لوازم تحریر هستند. نظم دهی، همراه با طراحی خلاقانه استند های لوازم تحریر باعث ترغیب مشتری به خرید محصول خواهد شد. استند های لوازم تحریر در هر سایزی و برای هر مدل و هر نوع محصول لوازم تحریر قابلیت طراحی وایجاد شدن دارند.وجود انواع متعدد لوازم تحریربا مارک ها و برندهای مختلف باعث می گردد که برای فروش بیشتر محصولات نوشت افزار،افراد در تنوع خرید دچار سردرگمی گردند ولی چناچه به نحو احسن تبلیغ شده ودر معرض دید قرار گیرند باعث جلب خریداران زیادتری به سمت آنها خواهند شد. طراحی و ساخت استند فروشگاهی لوازم تحریر به نوعی با موضوعیت محصول مرتبط بوده و علاوه براین باعث جذابیت و جلب بیشترمشتری به سمت خرید محصولات و همچنین معرفی اجناس نو و جدید می گردد. به طوری که اگر مشتری آشنایی با محصول نداشته باشد ولی چناچه در دید مستقیم او قرار گیرد باعث جلب نظرش شده و یک معرفی خوب برای محصول جدید شما خواهد شد.
مزایای استفاده از استند لوازم تحریر
• امکان استفاده در فضای داخلی و خارجی فروشگاه
• قابلیت استفاده از استند به صورت چند طرفه
• قابلیت گرفتن فضای کمتر
• ارزان قیمت و دارای صرفه اقتصادی
• دارای امکان تغییر و تنظیم برای ارتفاع و عرض های مختلف
• نصب و راه اندازی و جمع آوری سریع و آسان
طراحی و ساخت استند لوازم تحریر
• طراحی برای همه نوع لوازم تحریریا به عبارت دیگر تنوع در نوع و ابعاد و طرح های مختلف
• طراحی مختلف برای هر کدام از لوازم تحریر در هرگونه سطحی با توجه به نیاز مشتری.
طراحی و ساخت استند های لوازم تحریر با توجه به نیاز مشتری صورت می گیرد. جذابیت رنگ باید به نحوی باشد که با نگاه اول ترغیب کننده بوده و باعث جلب نظر مشتری گردد. اندازه و ابعاد مناسب استندها به شکلی مناسب برای قرار گیری روی میز یا مکان در فروشگاه و یا هرمکان دیگر نیز از دیگر لزومات اجرایی طراحی استند لوازم تحریر می باشد. استفاده از مواد و مصالح مستحکم درساخت استندهای لوازم تحریر و همچنین سبک بودن جهت جابجایی باید در ساخت آن لحاظ گردد. طراحی استندها باید به نوعی بامحصول همخوانی داشته ومعرف محصول باشد.
البته باید گفت تمامی استندهای لوازم تحریر جهت تبلیغ نمی باشد بلکه انواع متعدد استند جهت نظم دهی نوشت افزار برروی میز هر کارمند و دانشجو و مدیرو... یک نیاز است. استندهای لوازم تحریررومیزی که جهت نظم و ترتیب دادن به وسایل میز کار شما درست شده می تواند وسایل مانند چسب ،کاغذ یادداشت ،خودکار ،تراش ،پاک کن منگنه و بسیاری از وسایل رومیزی و نوشت افزار را در آن جای دهد و باعث آراستگی میز کار شما گردد.چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان