شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

متفرقه- تبلیغات - قوانین - آموزشهاي كاربردي

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
nasser62
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
پست: 9
تاریخ عضویت: شنبه 25 دی 1395, 12:06 pm
تماس:

شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط nasser62 »

اگه امکان داره نام شیر خشک کم چرب و کم قند(لاکتوز) یا محل های تهییه آن را برای استفاده در ساختن کیک جایگزین گرده در زنبور را بگید؟ ممنون از لطفتون

خصوصیات شیر خشک مورد استفاده را می دونیم فقط اسم یا محل تهییه و خرید اون را لطف کنید.


نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
پست: 4166
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 آذر 1389, 12:00 am
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تشکر شده: 2798 دفعه
تماس:

Re: شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط mellifera »

سلام از دارو خونه ها میتونین تهیه کنین

ارد شکر 30 ک-عسل 9 ك- گرده 3 ک-گلوتن ذرت 6 ک-مخمر جو 3 ک-سرکه سیب دو لیوان-پروموتورال 160 سی سی-روغن زیتون 500 سی سی-شیر خشک کم چربی نیم ک
نمایه کاربر
panex
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه 27 اسفند 1397, 9:48 am
تماس:

شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط panex »

امروزه با پیشرفت فناوری و علم و همچنین گسترش رباتیک و خلاقیت ، رشته ی رباتیک در عرصه فناوری پیشرفت های چشمگیری داشته است. رشته ی رباتیک جز فناوری های مدرن و جذاب می باشد و در زمینه های تکنولوژی دارای اهمیت ویژه و کاربردی می باشد. اموزش رشته رباتیک به کودکان و دانش اموزان ضرورت ویژه ای دارد. از این رو رشته ی رباتیک را در مدارس اموزش می دهند. آکادمی رباتیک و خلاقیت اسپادانا با تهیه بسته های آموزشی خلاقیت به دنبال رشد و پرورش خلاقیت دانش آموزان است. نتیجه رباتیک و خلاقیت برای دانش آموزان در دوره تحصیلی و شغلی آنها نیز قابل مشاهده خواهد بود. اما اهمیت فواید آموزش رباتیک چیست؟ و چرا باعث خلاقیت کودکان می شود؟
آموزش رباتیک به کودکان به انها حس تجربه شخصی را در کار و بازی می دهد که می توانند این تجربه های شخصی را به عنوان دستاورد در کار خود القا کنند و این تجربه ها و دستاورد ها باعث بالا رفتن اعتماد به نفس کودکان می شود که این خود کمک می کند که به موفقیت های بزرگتری در زندگی دست یابند. پس می توانیم علاوه بر بازی و سرگرمی، بچه ها را درگیر طراحی، ساخت و برنامه نویسی ربات کنیم که به یک علم و مهندسی خلاق فردی برای ان ها تبدیل می شود. آکادمی رباتیک و خلاقیت اسپادانا اقدام به طراحی و تدوین نمایندگی رباتیک و خلاقیت با ارائه بسته های متنوع آموزشی (ویژه 3 تا 17) نموده است.

رباتیک ، سرگرمی بسیار خوبی برای کودکان
برای جذب کودکان و دانش اموزان به یادگیری تکنولوژی و رباتیک و خلاقیت باید ان ها را سرگرم کرد. رباتیک همان اندازه که دارای تلکنولوژی و خلاقیت است، میتواند سرگرمی خوبی برای کودکان باشد چرا که با روحیات کودکان کاملا هماهنگ است. رباتیک برای بچه ها نوعی وسیله ی سرگرمی می باشد که می توان تمایل بچه ها را برای کار کردن بالا برد و همزمان با بازی بحث های تکنولوژی را به ان ها اموزش داد.

رباتیک ، روشی کارامد برای اموزش برنامه نویسی به کودکان
اموزش یا یادگیری برنامه نویسی در زمینه رباتیک و خلاقیت به کودکان می تواند سخت و انتزاعی باشد. ولی با اموزش رباتیک به کودکان و دانش اموزان، ان ها بطور فیزیکی و ملموس یاد میگیرند که چه کاری درست است و چه کاری نادرست. همچنین کودکان در حین کار با لوازم رباتیک یاد می گیرند ربات ها چه کاری را انجام می دهند و چه کاری را نمی توانند انجام بدهند که این خود باعث جرقه ی خلاقیت می شود. بنابر این با داشتن یک ربات و کار با انها به عنوان سرگرمی کودکان دستورالعمل را دقیقتر می آموزند.

رشته رباتیک میتواند کودکان را در یادگیری ریاضی، علوم، مهندسی و فناوری یاری کند و باعث رشد ان ها شود. در مدارس دانش آموزان می توانند بطور ملموس و مستقیم با ارتباط رباتیک و خلاقیت آشنا شوند و کار با ربات و برنامه ریزی ان را تجربه کنند و آموزش ببینند . با درک بهتر ارتباط بین ربات ها و فناوری، خلاقیت بچه ها نه تنها در رشته رباتیک بلکه در زمینه های دیگر درسی هم رشد می کند.

رباتیک ، موثر در امادگی و مهارت شغلی اینده کودکان
همه ی کودکان استعداد های ویژه ای دارند فقط باید ان ها را کشف کرد. باید به ان ها کمک کرد تا بتوانند خلاقیت خود را بروز و راه خود را پیدا کنند. پس برای فهمیدن زمینه ی هوشی کودکان باید ان ها را آزمود و عرصه کافی برای بروز استعداد هایشان فراهم کرد. زمانی که کودکان استعداد خود را بروز و راه خود را پیدا کنند می توانند در اینده و شغل خود مسیر درستی را انتخاب و در پیش ببرند. خلاقیت بستر مناسبی برای پیشرفت در زمینه های مختلف شغلی و زندگی است پس ان را باید تقویت کرد و به ان اهمیت داد. از همین رو رشته رباتیک یکی از راه های کسب خلاقیت می باشد.

رباتیک ، مناسب برای هر سن با ضریب هوشی متفاوت
رباتیک و خلاقیت نه تنها در زمینه یادگیری مهندسی خلاقیت نوین جذاب است بلکه می تواند به دلیل تنوع در مدل، برای همه سنین چه کودک و نوجوان و حتی بزرگسالان با هر علایقی جذاب باشد. محققان دریافتند که رباتیک در عملکرد کودکان مبتلا به اوتیسم بسیار موثر بوده و می تواند سرگرمی مناسبی باشد.

رباتیک ، بروز سانی علم نوین
ورود رباتیک و خلاقیت به دنیای کودکان به دوره خاصی محدود نیست! اموزش رباتیک به کودکان و نوجوانان نمی تواند فقط و فقط به یک دوره خاص محدود شود بلکه با توجه با رشد فناوری و علم می تواند تاثیرات چشمگیری را در حال و اینده کودکان داشته باشد و در بزرگسالی به فردی با دانش روز و برنامه ریزی دقیق تبدیل شود.
به این ترتیب رباتیک میتواند سطح انرژی و شادی در کودکان را به طور چشمگیری افزایش داده و باعث می شود تا کودکان کارهای تیمی را یاد بگیرند و با تیم های دیگر تعامل داشته باشند و با بازی در بازی های گروهی و بازی های تخیلی خودشان را به چالش بکشند.
برای فروش این بسته های خلاقیت در همه مناطق ایران نمایندگی رباتیک می پذیرد. متقاضیان می توانند در صورت تمایل برای اخذ نمایندگی رباتیک فروش بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک در همه شهرهای ایران با همکاران ما تماس حاصل فرمایند.
نمایه کاربر
download69
کاربر سایت زنبورعسل ایران
کاربر سایت زنبورعسل ایران
پست: 4
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 فروردین 1398, 8:07 pm
تماس:

شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط download69 »

معرفی هورمون های شادی و آموزش افزایش آنها

دوپامین (Dopamine)
این انتقال‌‌دهنده‌ی عصبی، سیستم مربوط به دریافت پاداش را در مغز شما هدایت می‌کند. هنگامی‌‌که در محل کارتان مورد ستایش مدیر یا همکاران خود قرار می‌گیرید، مغز درواقع دوپامین خوش‌مزه‌ای به‌سمت شما پرتاب می‌کند و بعد از آن، لبریز از احساس جذاب سرخوشی می‌شوید؛ این احساس نیز باعث می‌شود رفتار خوشایندی داشته باشید. دوستان عزیزم، دوپامین را می‌توانید با دنبال‌کردن اهداف واقع‌بینانه تقویت کنید. اهداف دست‌یافتنی و کوتاه‌مدت برای خودتان درنظر بگیرید و با رسیدن به این اهداف با دریافت دوپامین بیشتر، احساس شادی کنید. می‌توانید از اهداف خیلی کوچک‌ شروع کنید. میز کارتان را مرتب کنید و از تمیزبودن آن لذت ببرید. بچسبید به برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت و تأثیرگذار و وقتی عملی‌شان کردید، از مغزتان دوپامین و احساس شادی جایزه بگیرید. به‌دنبال فعالیت‌های سالم و لذت‌بخشی باشید که روی زندگی‌تان اثرات مثبتی دارند تا خوشحالی را واقعا لمس کنید.

سروتونین (Serotonin)
این انتقال‌دهنده‌ی عصبی و تقویت‌کننده‌ی خلق‌وخو، ضد افسردگی است و به «مهارکننده‌ی گزینشی سروتونین» شهرت دارد که سطح این ماده را در مغز افزایش می‌دهد. طبیعی‌ترین و البته مؤثرترین روش تقویت سروتونین، انجام ورزش روزانه است. یکی از عللی که پیاده‌روی یا ورزش حال‌تان را بهتر می‌کند، وجود همین انتقال‌دهنده‌ی عصبیِ شگفت‌انگیز است. پس ورزش و پیاده‌روی را ترک نکنید. اگر حس می‌کنید هروقت می‌خواهید عزم‌تان را برای رفتن به ورزش یا پیاده‌روی جزم کنید، تنبلی به‌سراغ‌تان می‌آید، سروتونین و کارکرد آن را به‌خاطر بیاورید.

اُکسی‌توسین (Oxytocin)
اُکسی‌توسین هم، نوعی انتقال‌دهنده‌ی عصبی است و هم یکی از هورمون‌های شادی. محققان دانشگاه «کلارمونت» کالیفرنیا درباره‌ی این هورمون که اغلب «هورمون عشق» نامیده می‌شود، و تأثیر آن بر زنان، مطالعات زیادی انجام داده‌اند. این مطالعات نشان می‌دهند کارکرد این هورمون و انتقال‌دهنده‌ی عصبی با سطح رضایت فرد در زندگی ارتباط مؤثری دارد. گفتنی است این هورمون در فیزیولوژی و شادی زنان نسبت به مردان نقش مهم‌تری ایفا می‌کند. دوستان عزیزم، به‌خاطر داشته باشید که وقت‌گذراندن با دیگران، خانواده و دوستانِ نزدیک و خلاصه، بودن با عزیزان‌تان باعث تحریک ترشح اُکسی‌توسین می‌شود. حواس‌تان باشد استرس هم یکی از عوامل محرک اُکسی‌توسین است. پس استرس‌تان را هم مدیریت کنید.

استروژن (Estrogen)
استروژن به شکل‌گیری سروتونین کمک می‌کند، از شما دربرابر تحریک‌پذیری و اضطراب محافظت می‌کند و باعث می‌شود خلق‌وخوی پایدارتری داشته باشید. استروژن هورمونی است که با شروع یائسگی کاهش می‌یابد و عوامل مؤثر در سبک زندگی، همچون مصرف دخانیات و ورزش شدید هم می‌تواند موجب کاهش ترشح این هورمون شادی شود. عدم تعادل استروژن و پروژسترون در دوران پیری، ممکن است اثراتی منفی روی خلق‌وخویتان داشته باشد. دوستان عزیزم، حتما بارها شنیده‌اید که بسیاری از بیماری‌ها ریشه‌ در میزان استرس فرد دارند. پس بد نیست بدانید که استرس در عدم‌تعادل این دو هورمون هم مؤثر است، چراکه هورمون استرس یا همان هورمون کورتیزول که پیش‌ازاین به آن اشاره کردیم، در ترشح هر دو هورمونِ استروژن و پروژسترون و رفتار و عملکرد این دو هورمون دخالت دارد.آدرس و تلفن روانشناس در تهران

پروژسترون (Progesterone)
این هورمون در میزان و کیفیت خواب شما مؤثر است و باعث می‌شود خوب بخوابید. پروژسترون مانع اضطراب، تحریک‌پذیری و نوسانات خلق‌وخو در افراد می‌شود. سطح این هورمون در زنان، بعد از ۳۵ یا ۴۰سالگی و با قدم‌گذاشتن به دوران یائسگی به‌طرز قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و این میزان کاهش، اگر با استرس بیش‌ازحد و نداشتن رژیم غذایی سالم همراه باشد، تشدید خواهد شد. دکتر «سارا گوتفرید»، نویسنده‌ی کتاب درمان هورمونی معتقد است خودمراقبتی و رژیم غذاییِ درست، در مقایسه با مصرف هورمون جایگزین برای متعادل نگه‌داشتن سطح هورمون‌‌ها، رویکرد بهتری است. به‌تعبیر دیگر، ازآنجاکه همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، به‌جای آنکه بخواهیم کمبود این هورمون‌ها (روانپزشک خوب در تهران) را با مصرف هورمون به‌عنوان دارو برطرف کنیم، می‌توانیم با مراقبت درست از خود و داشتن رژیم غذایی سالم، از کمبود آنها جلوگیری کنیم.

آموزش راه های طبیعی تقویت هورمون شادی
  • گوش‌دادن به موسیقی یکی از روش‌های شگفت‌انگیز دریافت دوپامین است. محققان دانشگاه «مک‌گیل» درخلال پژوهشی در سال ۲۰۱۱ دریافتند، گوش‌دادن به موسیقی موردعلاقه‌ی فرد، به‌ویژه اگر با نشان‌دادن احساس خوب ناشی از شنیدن ملودی آن همراه باشد، باعث دریافت میزان قابل‌توجهی دوپامین خواهد شد.
  • کربوهیدرات‌ها سطح سروتونین را افزایش می‌دهند. فکر می‌کنم حالا دیگر توضیح مناسبی وجود داشته باشد برای اینکه چرا بعضی مواقع علاقه‌ی خاصی به خوراکی‌های شیرین و نشاسته‌ای پیدا می‌کنیم؛ کاملا درست حدس زدید: چون سروتونین کاهش یافته و بدن به آن احساس نیاز می‌کند. پس بهترین راه برای تقویت سروتونین و تأثیر آن بر روح و روان‌مان با حداقل تأثیر منفی، انتخاب کربوهیدرات‌های حاوی مواد سالم، همراه با فیبر بالا مانند نان چاودار است.
  • با گذراندن لحظات لذت‌بخش در کنار خانواده و عزیزان‌، مانند درآغوش‌کشیدن و نوازش شریک زندگی‌، پدر و مادر و فرزندان‌، سعی کنید میزان ترشح اُکسی‌توسین را افزایش دهید.
  • سعی کنید با انجام فعالیت‌های کاهش‌دهنده‌ی استرس، سطح هورمون استروژن را در وضعیت متعادلی نگه دارید، فعالیت‌هایی مثل یوگا، مراقبه (مدیتیشن)، حمام آب گرم، یا پرداختن به هرچیز دیگری که برای کاهش استرس‌تان بلدید.
  • خوب غذا بخورید، چربی‌های اشباع و قند مصرف نکنید، فعالیت‌های فیزیکی منظمی داشته باشید و تا می‌توانید از استرس دوری کنید، با این روش‌ها می‌توانید سطوح پروژسترون را در وضعیت متعادل حفظ کنید.

منبع : لیست بهترین روانشناس خوب در تهران
 
نمایه کاربر
download69
کاربر سایت زنبورعسل ایران
کاربر سایت زنبورعسل ایران
پست: 4
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 فروردین 1398, 8:07 pm
تماس:

شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط download69 »

علت کاهش میل جنسی مردان
کاهش میل جنسی به معنی کم شدن علاقه به فعالیت جنسی است. از دست دادن گاه گاه علاقه به رابطه جنسی، امری عادی است و سطح میل جنسی در طول زندگی متغیر است. همچنین طبیعی است که گاه میل شما با میل شریکتان هماهنگ نباشد. با این حال کاهش میل جنسی ممکن است در دراز مدت برای بعضی افراد ایجاد نگرانی کند. گاهی ممکن است کاهش میل جنسی نشانه سلامتی پنهان باشد. مردان زیادی این مشکل را دارند.

تستوسترون یک هورومون مهم مردانه است. متخصص اورولوژی شرق تهران گفت : تستوسترون در مردان عمدتا در بیضه‌ها تولید می‌شود. تستوسترون مسئول ساخت عضلات و توده‌های استخوان و تحریک تولید اسپرم است. همچنین سطح تستوسترون عاملی موثر در ایجاد انگیزه جنسی نیز هست. زمانی که سطح تستوسترن شما کمتر از 300 تا 350 نانو گرم در دسیلیتر (ng/dL) باشد، شما دارای تستوسترون پایین هستید. زمانی که سطح تستوسترن شما کاهش پیدا میکند، میل جنسی شما نیز کم میشود.

داروها
ممکن است مصرف داروهایی خاص سطح تستوسترون را کاهش دهد که این به نوبه خود منجر به کاهش میل جنسی می‌شود. به عنوان مثال، ممکن است مهارکننده‌های ACE و مسدود کننده‌های گیرنده‌های بتا مانع از انزال ونعوظ شوند.

سندروم پاهای بی‌قرار(RLS)
سندرم پاهای بی‌قرار(RLS)، میل شدید به حرکت دادن غیرقابل کنترل پاهاست. یک تحقیق نشان داد که در مردان مبتلا به RLS، خطر بروز اختلال در نعوظ نسبت به مردان بدون RLS بیشتر است. اختلال در نعوظ (ED) زمانی پدید می‌آید که فرد نتواند نعوظ داشته باشد یا آن را حفظ کند.

افسردگی
افسردگی همه ابعاد زندگی فرد را تغییر می‌دهد. افراد مبتلا به افسردگی، دچار کاهش یا عدم علاقه به فعالیت‌هایی که قبلا برایشان لذت بخش بوده، از جمله ارتباط جنسی، می‌شوند. همچنین علت کاهش میل جنسی از عوارض جانبی بعضی از داروهای ضدافسردگی به ویژه مهارکننده‌های برگزیده‌ی بازجذب کننده‌ی سروتونین( SSRI ) است. از اینرو مراجعه به یک روانشناس خوب می تواند به شما تا حد بسیار زیادی کمک کننده باشد
نمایه کاربر
phooone
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
پست: 9
تاریخ عضویت: چهارشنبه 19 آذر 1399, 5:25 pm
تماس:

شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط phooone »

من خیلی دنبال یک کلینیک روانشناسی میگردم که واقعا کار خوبی داشته باشه یهدونه پبدا کردم کسی میشناسه معرفی کنه.
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->https://solhedaroun.com/
نمایه کاربر
phooone
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
پست: 9
تاریخ عضویت: چهارشنبه 19 آذر 1399, 5:25 pm
تماس:

شیر خشک مورد استفاده در ساخت کیک جایگزین گرده

پست توسط phooone »

تو این مورد نیازی هست با روانشناس کودک یا مشاوره کودک صحبت کنیم؟
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان