طریق گرفتن ویزا کانادا

هر چی که دوست داشتی.مطالب جالب و خواندنی و...........

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
youka
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
پست: 183
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 24 اردیبهشت 1396, 5:00 pm
تشکر شده: 1 دفعه
تماس:

طریق گرفتن ویزا کانادا

پست توسط youka »

متقاضیانی که قصد مسافرت در زمان کوتاهی را به کانادا دارند مانند گردشگری و بازدید جاذبه ها، شرکت در کنگره و همایش های بین المللی برای کسب مدرک و دوره های کوتاه مدت و دوره های فلوشیپ و ... ، دیدار آشنایان و اقوام و ... به این نکته توجه داشته باشند که مدارک آنها برای تحویل به سفارت کانادا در ایران با عنوان ویزیتور کوتاه مدت ارائه می گردد. این در حالی است که تصمیم گیرنده نوع ویزا کانادا به عهده سفارت این کشور است و فقط مدارک از طرف نماینده و وکیل شما به آنها ارائه و تصمیم گیری درباره ویزا و مدت اعتبار و تعداد ورود آن توسط سفارت انجام می پذیرد. معمولا سفارت در ویزا چند بار ورود، تاریخ خاتمه ویزا را با تاریخ انقضا پاسپورت یکسان قرار می دهد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر تاریخ پاسپورتتان کوتاه است، آن را تعویض کنید.
انواع اقامت در کانادا
• اقامت دایم
• اقامت موقت
اقامت دائم
منظور از اقامت دائم همان مهاجرت کانادا است. اخذ ویزا کانادا با توجه به یکی از موقعیت ها و اهداف زیر که برای شما امکانپذیر است:
خوداشتغالی
رایج ترین روش برای مهاجرت این نوع از ویزا کانادا برای ورزشکاران، کشاورزان و دامداران ، هنرمندان، شاغلین امور فرهنگی و هنری و صاحبان شرکت های دانش بنیان و افرادی که در پنج سال اخیر حداقل دوسال سابقه کارآفرینی و خوداشتغالی دارند، مناسب است.
کارآفرینی
افرادی که سابقه راه اندازی و فعالیتی در زمینه اقتصادی داشته باشند و بتوانند با ویزا کانادا فعالیتی اقتصادی را در این کشور شروع و چندین سال فعالیت خود را ادامه دهند.
تخصصی و حرفه ای
میزان امتیاز شما بر پایه سابقه ی کار حرفه ای و تخصص شما، مدرک تحصیلی مرتبط و میزان دانش و مهارت در زبان های انگلیسی یا فرانسه و عوامل موثر دیگری محاسبه می شود.
خانوادگی
خانواده افراد دارای اقامت دائم کانادا و شهروندان این کشور می توانند از این نوع اقامت استفاده کنند.
سرمایه گذاری
می توانید از طریق سرمایه گذاری فدرال از روش های کارآفرینی کبک یا فعالیت ها و بیزنس در استان های خاص( ساسکچوان و ... ) این کشور و قوانینی جدیدی که در این نوع ویزا وضع شده، استفاده کنید.طی این سال ها سفارت و اداره مهاجرت به کانادا بارها قوانین و ضوابط و شرایط مرتبط با اقامت در کشور کانادا و مهاجرت را تغییر داده است. گذشته از اینکه سنگ اندازی ها و سخت گیری های سفارت در ایران و نوسانات زیاد بمنظور رد یا قبول پرونده های درخواست ویزا کانادا برای متقاضیان ایرانی همواره با پرجا بوده است. و با توجه به اینکه شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ عنوان نمی توان نسخه ای ثابت به همه افراد تجویز کرد.
اقامت موقت
کانادا کشوری زیبا که هرساله بالای پنج میلیون مسافر و گردشگر به آن سفر کرده و از مناظر بی نظیر و امکانات آن استفاده می کنند. کانادا به شما بعنوان دانشجو، کارمند موقتی یا توریست تبریک وخوش آمد می گوید. ویزای موقت برای زمانی است که شما مدت مشخصی قصد اقامت در این کشور را دارید .در قوانین کشور کانادا دو نوع ویزای اقامت موقت داریم:
• ویزای تک ورود به کانادا
• با این ویزا فقط یکبار می توانید وارد این کشور شوید
ویزای چند بار ورود به کانادا
این نوع از ویزا کانادا به شما اجازه می دهد تا زمانیکه ویزا اعتبار دارد و در طی دوره هایی وارد خاک این کشور شوید. ویزای موقت فقط در دوره ای ثابت و معین معتبر هستند چه تک ورود و چه چندین با ورود پس شما نمی توانید پس از اتمام دوره از آن استفاده کنید. در صورتیکه سوالی در این رابطه برای شما پیش آمده، می توانید از مشاورین سایت ما بهره بگیرید.
انواع ویزاهایی که به منظور اقامت موقت می توانید درخواست دهید
1- سوپر ویزا
2- ویزای توریستی یا ویزا دیدار کاری و تجاری
3- ویزای تحصیلی
4- ویزا کار
کانادا جز معدود کشورهایی است که افرادی که فکر و تصمیم مهاجرت دارند روی آن تمرکز بالایی می کنند و مهمترین علت آن مناظر زیبا و آب و هوای عالی و موقعیت های ناب برای زندگی است.
از طریق اخذ ویزا کار، تحصیل بعد از مدتی می توانید درخواست اقامت دایم دهید و این کار را گروه مشاورین زندگی نو به سهولت در اختیار شما قرار می دهند.
فاکتور هایی که برای شما امتیاز آور است
• میزان تحصیلات
• مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه
• سوابق و تجارب کاری
• سازگاری با محیط زندگی
• سن
با توجه به امتیاز کسب شده می توانید برای دریافت ویزا کانادا اقدام کنید.
تذکر
از شروع پرونده دریافت ویزا کانادا شما و ارسال مدارک به سفارت، تحت هیچ عنوان مدرک جدیدی نمی توان به پرونده اضافه کرد مگر در مواردی که خواسته سفارت باشد و بعد از تصمیم گیری درباره پرونده شما هیچ مدرکی از طرف سفارت به شما بازگردانده نمی شود


نمایه کاربر
parnian1998
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
پست: 1
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 12 اسفند 1399, 6:28 pm
تماس:

طریق گرفتن ویزا کانادا

پست توسط parnian1998 »

سلام دوست عزیز من به دنبال اخذ ویزا کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا هستم. آیا میشه به این موسسات مهاجرتی مثل موسسه مهاجرتی آوام اعتماد کرد؟
نمایه کاربر
Afsoon
کاربر نیمه فعال سایت
کاربر نیمه فعال سایت
پست: 8
تاریخ عضویت: چهارشنبه 20 اسفند 1399, 12:53 pm
تماس:

طریق گرفتن ویزا کانادا

پست توسط Afsoon »

 آیا شما یک آدم باتجربه، منتقد و یا جذاب هستید، یا ممکن است وفاداری زیادی به افراد دور و بر خود داشته باشید. در اینجا به شما از شناخت شخصیت از طریق کفش‌ها میپردازیم.


بوت پاشنه بند: مسئولیت‌ها را بر عهده می‌گیرند
در صورت بروز بحران، فردی که عاشق پوشیدن چکمه‌های پاشنه بلند است همیشه کسی است که می‌تواند شرایط را کنترل کند. آن‌ها سریع روی پا خود می‌ایستند و می‌توانند تصمیمات منطقی و روشنی بگیرند. این زن از اعتماد به نفس فوق العاده‌ای برخوردار است، بنابراین افراد اطراف او فوراً در دستان او احساس امنیت می‌کنند.

کفش تخت
شما آن قدر فروتن هستید که برای تلاش خود به هیچ توجه و شناخت احتیاج ندارید. در واقع فردی که کفش‌های تخت می‌پوشد بسیار متواضع و سخاوتمند است. آن‌ها اغلب زنانی هستند که همه کار‌های جهان را انجام می‌دهند. آن‌ها کسانی هستند که در تنظیم بسیاری از برنامه‌ها و کار‌های مهم نقش دارند و ممکن است حتی اسمی از آن‌ها برده نشود.


کفش‌های ورزشی: هدف گرا هستید
اگر کسی هستید که از چالش‌های تناسب اندام لذت می‌برید، تصمیمات سال نو خود را جدی می‌گیرید و به دلیل فعالیت‌های ورزشی مختلف در زندگی خود فرد شناخته شده‌ای به شمار می‌روید، شما کسی هستید که بسیار اعتماد به نفس، بسیار هدف گرا و بسیار سازمان یافته است. آن‌ها واقعاً ایده چند وظیفه‌ای، مراقبت از همه چیز و حضور در همه جا را نشان می‌دهند.


کفش‌های پاشنه بلند خاص
زنانی که دارای این کفش‌های پر زرق و برق هستند سخت کار می‌کنند و از سلیقه عالی برخوردار هستند.
این زنان در واقع فوق العاده سخت کوش هستند. آن‌ها دارای انگیزه اصلی، عزم راسخ و اخلاق کاری برجسته هستند. شما دوست دارید از قبل برنامه ریزی کنید. شما به جای اینکه تکانشی زندگی کنید، در رویکرد خود نسبت به زندگی بسیار تحلیلی هستید و ترجیح می‌دهید یک استراتژی داشته باشید. به این ترتیب، شما همیشه برای موارد بعدی آماده هستید و دیگر هرگز نگران موانع پیش بینی نشده باشید.

کفش‌های بند انگشتی
همانطور که حدس زده اید، این شخص بسیار راحت است و در کنار او راحت می توانید حرف بزنید. آن‌ها خوشحال هستند که با جریان حرکت می‌کنند و می‌بینند که زندگی آن‌ها را به کجا می‌برد. آن‌ها ترجیح می‌دهند به جای تسلیم فشار‌های اجتماعی، سعادت خود را دنبال کنند و آنچه را که واقعاً باعث خوشحالی آن‌ها می‌شود.
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان