ال نینو نیاد ی وقت؟

تصاویر و فيلم زنبورداری و زنبورعسل/ارسالی از طرف دوستان/زنبورستانها/گلها

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
ahmad5
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

ال نینو نیاد ی وقت؟

پست توسط ahmad5 » دو شنبه 18 آبان 1394, 10:25 pm

تصویر
پیوست ها
12219583_1681110855440499_46857217189840130_n.jpg
IMG_201511098929.jpg

دوری و دوستی

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تماس:

Re: ال نینو نیاد ی وقت؟

پست توسط mellifera » دو شنبه 18 آبان 1394, 10:48 pm

سلام اقا احمد این جا کجاست؟
من که به شخصه خیلی خیلی ناراحت شدم.واقعا بلای بزرگیه برای یه زنبوردار که به یکباره کل سرمایش از بین بره. تصویر
[COLOR=#FF0000]كاربران عزيز : لطفا از درج آگهي و شماره تماس تبليغاتي در تالار اجتناب نموده و در صورت مشاهده حذف خواهد گرديد.[/COLOR](از بخش آگهي و نيازمندي اقدام به ارسال آگهي نماييد)
[COLOR=#974806]كاربران عزيز : قبل از ارسال مبحث جديد در تالار جستجو نماييد و از جستجوگر گوگل سايت در صفحه اصلي استفاده نماييد.[/COLOR]
[COLOR=#7030A0]كاربران عزيز :در صورت درج تصوير بهتره از بخش اضافه كردن فايل ضميمه استفاده نماييد چون احتمالا ادرس تصاوير بعد از مدتي از سايت مقصد حذف بشه.[/COLOR]
كاربران عزيز :لطفا از درج لينك در امضاء خود اجتناب نموده و از بخش لينك زير اواتار كاربري اقدام به درج لينك نماييد.
[COLOR=#4F6128]كاربران عزيز : لطفا از ارسال مباحث مربوط به زنبورعسل از طريق پيغام خصوصي اجتناب نموده و از طريق تالار سوال خود را مطرح نماييد.[/COLOR]
[COLOR=#FF0000]كاربران عزيز : در صورت فراموشي رمز عبور و عدم ورود به سايت به مديريت اطلاع دهيد و نام كاربري و پسورد خود را sms نماييد تا مشكل ورود رفع گردد و از ايجاد نام كاربري جديد خوداري نماييد.[/COLOR]
[CENTER]
[COLOR=#FF0000][B][URL=http://www.mellifera.ir/Products/](((فروشگاه سایت زنبورعسل)))) [/URL]

t.me/mellifera کانال تلگرام فروشگاه[URL=http://www.mellifera.ir/Products/][/URL][/B][/COLOR][/CENTER]

نمایه کاربر
AKBAR2
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: بابلسر
تماس:

پست توسط AKBAR2 » چهار شنبه 20 آبان 1394, 3:10 pm

mellifera نوشته شده:سلام اقا احمد این جا کجاست؟
من که به شخصه خیلی خیلی ناراحت شدم.واقعا بلای بزرگیه برای یه زنبوردار که به یکباره کل سرمایش از بین بره. تصویر

سلام بالایی شاید ایران باشه ولی عکس پایین ایران نیست اینا کندوچه های پرورش ملکه هستن و از جنس فوم تا جایی که من میدونم کسی از این نوع کندوچه با این طرح توی ایران استفاده نمیکنه..

نمایه کاربر
vardenshahd
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: مرند
تماس:

پست توسط vardenshahd » چهار شنبه 20 آبان 1394, 3:19 pm

باسلام براساس پیش بینی کارشناسان وجود النینو در ایران ممکن نیست اما خود حیوانی که با آن سروکار داریم پر از احتیاط است

نمایه کاربر
ahmad5
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط ahmad5 » پنج شنبه 21 آبان 1394, 8:13 pm

mellifera نوشته شده:سلام اقا احمد این جا کجاست؟

سلام اقا امین خسته نباشید، عکس بالا فکر کنم کشور عربی باشه، تو خبر ها بود که توشمال کشور سیل کندوها رو برده.
دوری و دوستی

نمایه کاربر
ahmad5
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط ahmad5 » پنج شنبه 21 آبان 1394, 8:17 pm

vardenshahd نوشته شده:باسلام براساس پیش بینی کارشناسان وجود النینو در ایران ممکن نیست اما خود حیوانی که با آن سروکار داریم پر از احتیاط است

سلام، به خبر های اینا مگه میشه اعتماد کرد، الان توخبر وزیر نفت گفته، امسال سال النینو تو ایرانه!
دوری و دوستی

موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 0 مهمان