ملكه كاسپين

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
farjad
کاربر سایت زنبورعسل ایران
کاربر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

ملكه كاسپين

پست توسط farjad »

آيا تا حالا كسي از ملكه كاسپين استفتده كرده است من امسال يك نفر رو پيدا كردم كه پرورش مي داد پس از هماهنگي هاي قبلي با شروع دوره توليد خواستم خريداري كنم كه متاسفانه به من گفتن اول بايد پول رو واريز مي كردي تا بعد من براي شما تكثير كنم كه متاسف شدم براي يك زنبور دار كه سعي دارد به اقتصاد كشور كمك كند چنين برداشت شده كه ما قيمت رو پرداخت نمي كنيم يا قصد خريد نداريم.تصویر

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: ملكه كاسپين

پست توسط mellifera »

farjad نوشته شده:آيا تا حالا كسي از ملكه كاسپين استفتده كرده است من امسال يك نفر رو پيدا كردم كه پرورش مي داد پس از هماهنگي هاي قبلي با شروع دوره توليد خواستم خريداري كنم كه متاسفانه به من گفتن اول بايد پول رو واريز مي كردي تا بعد من براي شما تكثير كنم كه متاسف شدم براي يك زنبور دار كه سعي دارد به اقتصاد كشور كمك كند چنين برداشت شده كه ما قيمت رو پرداخت نمي كنيم يا قصد خريد نداريم.تصویر

اقا فرجاد عزيز خودتونو ناراحت نكنين روال كار به اين شكل هستش. طرفداري نميكنم اما در اين مواقع ديدين بعانه ميدن كه مثلا راضي هستين از اين معامله.اين همون پوله.
من خودم كه فيلمهاي اموزشي رو براي دوستان ميفرستم قبلش هزينه رو دريافت ميكنم.بحث پولو اين چيزا نيست.اما اولا من ادرسي رو كه دوستان برام ميفرستادم رو من ملاك قرار ميدادم و دي وي دي ها رو ارسال ميكردم اما بعضي مواقع متاسفانه دوستاني كم لطفي ميكردن.
بگذريم در پرورش ملكه بايد قبل از هر چيز سفارش خودتونو ثبت كنين تا دوستاني كه ملكه پرورش ميدن بتونن برنامه ريزي كنن. تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران-چالوس
تشکر کرده: 146 دفعه
تماس:

Re: ملكه كاسپين

پست توسط jamshid »

سلام با تشکر از آقای جهانی بخاطر جواب این زنبوردار
دوست عزیز شما میدونید من چند ملکه سفارش داشتم و چند نفر متقاضی اصلی بودند این مسایل را نباید در سایت مطرح کرد ولی لیستی که من دارم با شماره تلفنها را حاضرم حضوری در اختیار شما گذاشته تا متوجه شوید مشتری واقعی چه کسانی بوده یا هستند بدلیل تولید کم و متقاضی زیاد من به درخواستهای جدید پاسخ منفی میدهم فقط و فقط به کسانی ملکه میدهم که از قبل پول واریز نمودند آیا این اشکالی داره اگه این کار را نکنم شما حاضرید ملکه های تولیدی که روی دستم مانده را بخرید اگه ممکنه من قول میدم از افراد پولی نگیرم اگه شما در همین سایت هم قول بدید قبول میکنم از شما خواهش میکنم به ایستگاه پرورش ملکه من سری بزنید تا متوجه امورات این کار شوید من امسال برای تدارکات پرورش ملکه سه میلیون تومان خرج کردم اگه بیعانه نگیرم کسی هست خسارت منو جبران کنه خیلی متاسفم از اینگونه نظرات.
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان