پروانه زنبورداری

سوالات و پرسشهای متفرقه در مورد زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران-چالوس
تشکر کرده: 146 دفعه
تماس:

پروانه زنبورداری

پست توسط jamshid »

سلام دوستان محترم
آیا تاکنون جهت دریافت پروانه زنبورداری اقدام نمودید برای دریافت پروانه نیاز به مدارک و ..... میباشد اما جهاد کشاورزی بجای خدمت به زنبورداران و حمایت از این قشر زحمت کش به نظر من اقداماتی در جهت تخریب این شغل میکند البته نمیشه چندان تصور کمک داشت چون اصلا نمیدانند زنبور داری یعنی چه هیچگونه تخصصی در این مهم ندارند من چند وقت قبل اقدام به تهیه پروانه نمودم بع از کلی پول ریختن به حساب آقایان جهت هر پلاک مبلغ 700 تومان از من گرفتند اما این پلاکها 100 تومان هم ارزش ندارد تازه فقط روی پلاک شماره ملی و کد شهرستان ثبت شده البته بصورت چاپی و با کیفیت بسیار بد اما برای شماره زدن باید پلاک و شماره جدیدی بگیریم فقط میخواستم خدمت مهم جهاد کشاورزی را گوشزد کنم تا بشود اینگونه از آنها تقدیر کرد.

نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

Re: پروانه زنبورداری

پست توسط ehsanklop »

jamshid نوشته شده:سلام دوستان محترم
آیا تاکنون جهت دریافت پروانه زنبورداری اقدام نمودید برای دریافت پروانه نیاز به مدارک و ..... میباشد اما جهاد کشاورزی بجای خدمت به زنبورداران و حمایت از این قشر زحمت کش به نظر من اقداماتی در جهت تخریب این شغل میکند البته نمیشه چندان تصور کمک داشت چون اصلا نمیدانند زنبور داری یعنی چه هیچگونه تخصصی در این مهم ندارند من چند وقت قبل اقدام به تهیه پروانه نمودم بع از کلی پول ریختن به حساب آقایان جهت هر پلاک مبلغ 700 تومان از من گرفتند اما این پلاکها 100 تومان هم ارزش ندارد تازه فقط روی پلاک شماره ملی و کد شهرستان ثبت شده البته بصورت چاپی و با کیفیت بسیار بد اما برای شماره زدن باید پلاک و شماره جدیدی بگیریم فقط میخواستم خدمت مهم جهاد کشاورزی را گوشزد کنم تا بشود اینگونه از آنها تقدیر کرد.

سلام
اقا جمشید این پلاک که فرمودین چی بود ؟ اینو روی کندو نصب میکنن ؟ طرح جدیده ؟
نمایه کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران-چالوس
تشکر کرده: 146 دفعه
تماس:

پست توسط jamshid »

سلام آقا احسان
نمیدونم در سطح کشور چگونه باشه ولی در استان ما اینگونه هست پلاک چیز بدی نیست ولی اشکالش اینست که شماره نداره و بسیار بد طراحی شده ارزش هر پلاک کمتر از صد تومان میباشد میخواستم عکسش را بزارم تا قضاوت کنید ولی چون شماره ملی هر شخص چاپ شده نشد که بزارم اگه پلاگ برجسته یا هک شده بود خوبه چاپی و بعد از مدتی فکر میکنم فقط یه تکه حلب باقی بمونه.
نمایه کاربر
yasna
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: پاوه
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

پست توسط yasna »

به خدا من 4ساله میرم برای پروانه میگن فعلا هیچ برنامه ای نداریم خیر سرشون کی میخوان برای زنبوربرنامه داشته باشن نمیدونم شکر خدا بون حمایت هیجچ ارگانی 120تا کندو دارم وبسیار راضیم تا اونا بجنبن پروانه برام درست کنن من مثل پروانه به قله افتخار میرسم به امید خداتصویرتصویرتصویرتصویر
avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تبريز.
تشکر کرده: 35 دفعه
تماس:

پست توسط avrinasal »

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و زنبورداران گرامی بله متاسفانه شغل زنبورداری جز ء ضعیف ترین و بی ارزش ترین شغلهای این کشور محسوب میشه که که هیچ اقدامی هم به منظور ارتقاع این شغل از سوی ارگان و نهادهای ذیربط نمیشه که جای تاسف بسیار داره من همشه گفتم و میگم که این صنعت از هر لحاظ دچار مشکله و باید کاری کرد .ولی کو گوش شنوا ! هی...... بگذریم
[CENTER][B][COLOR=#C00000][FONT=Arial Black]به دنیای زنبور عسل و زندگی سالم خوش آمدید[/FONT][/COLOR][/B]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
gomnam
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: گناباد_کاخک
تشکر کرده: 119 دفعه
تماس:

پست توسط gomnam »

با سلام
منم خیلی تا حالا برای گرفتن پروانه اذیت شدم ،تقریبا به این نتیجه رسیدم که دیگه حالا حالاها دنبالش نروم.
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

پست توسط mellifera »

فايل دريافتي در ادرس زير:

http://www.maj.ir/sigma/form/55.pdf

تصوير را ذخيره و بعد تصور را مشاهده كنين: