حمله زنبورهابه خانه خریداریک شیشه عسل!!

تصاویر و فيلم زنبورداری و زنبورعسل/ارسالی از طرف دوستان/زنبورستانها/گلها

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
amin_893
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: دماوند
تشکر کرده: 42 دفعه
تماس:

حمله زنبورهابه خانه خریداریک شیشه عسل!!

پست توسط amin_893 »

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، عسل یکی از مقوی ترین خوراکی های است که معمولا هنگام صبحانه از آن استفاده می کنیم. همانطور ما که عسل را بسیار دوست داریم زنبورها نیز حاصل دسترنجشان را دوست دارند و نمی خواهند کسی به آن ها نزدیک شود. "ژنگ لیو" یک شهروند چینی است که چندی پیش با صحنه ای بسیار عجیب در خانه اش روبرو شد. او هنگامی که برای خوردن صبحانه به آشپزخانه رفته بود، با ده هزار زنبور عصبانی روبرو شد که به دنبال عسل‌شان می گشتند.این مرد در توضیح این ماجرا گفت: "شب گذشته یک شیشه عسل تازه خریداری کردم و در خانه پس از تست کردنش، فراموش کردم درب آن را ببندم و صبح روز بعد با این صحنه بسیار عجیب روبرو شدم".او با گزارش این ماجرا به آتش نشانی توانست زنبورها را از خانه اش بیرون کند. متخصصین اعتقاد دارند این زنبورها برای پس گرفتن عسل‌شان به این خانه آمده اند و در راه با حس بویایی عسلشان را پیدا کرده بودند. آن ها می گویند این زنبورها بار دیگر به خانه باز خواهند گشت تا انتقام عسلشان را بگیرند.
پیوست ها
1277858_665.jpeg
1277858_665.jpeg (38.31 کیلو بایت) مشاهده 4706 مرتبه

نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

Re: حمله زنبورهابه خانه خریداریک شیشه عسل!!

پست توسط ehsanklop »

به نظر میاد یه بچه زنبور باشه . اخه هیچ وقت کلنی دنبال شان عسل نمیاد . حتی اگه کندو رو چند متر جابجا کنیم زنبورها عسل و تخمهاشون رو رها میکنن و میرن تو محل اصلی که کندو بوده .
نمایه کاربر
amin_893
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: دماوند
تشکر کرده: 42 دفعه
تماس:

پست توسط amin_893 »

ehsanklop نوشته شده:به نظر میاد یه بچه زنبور باشه . اخه هیچ وقت کلنی دنبال شان عسل نمیاد . حتی اگه کندو رو چند متر جابجا کنیم زنبورها عسل و تخمهاشون رو رها میکنن و میرن تو محل اصلی که کندو بوده .

نظر خودم هم همینه احتمالا بچه زنبور است و نظر بالا نظر متخصصان چینی است که در گزارش آمده است.
نمایه کاربر
ahmad5
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تشکر کرده: 6 دفعه
تماس:

پست توسط ahmad5 »

اگه زنبورها به تعداد زیاد بیان به خونه و نتونن راه بیرون رو پیدا کنن یه جا خوشه میبندن ، برای من همچین اتفاقی افتاده تو فصل اتمام شهد.
دوری و دوستی
نمایه کاربر
Hassannozarpour

پست توسط Hassannozarpour »

باسلام واحترام به نظرات دوستان عزیز گاهی اوقات اگر در جایی ذخیره غذایی مانندعسل یا شربت شکر ویا اینکه کلنی های خالی با قابهای کهنه وآغشته به مقداری عسل وجود داشته باشد ودرآن نزدیکی بچه کندوهای رها شده در طبیعت که توسط کندوهای پرورشی تولید شده باشد وجود داشته باشد سریعا جهت تشکیل خوشه به محل مذکور می روند وتشکیل خوشه می دهند.
آخرین ويرايش توسط 1 on Hassannozarpour, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
barbod-beee
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط barbod-beee »

خبرای چینی هم تقلبی هست!!!!!!!!!!!
[CENTER][B][COLOR=#FF0000]باید کاری کنیم درصد ساکاروز روی همه بسته بندی ها با نظارت دولت یا اتحادیه نوشته بشه. این هم به نفع عسل تغذیه هست هم عسل خالص و به ضرر عسل تقلبی [/COLOR][/B][/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان