نوم معرفی ملکه در ابان ماه

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
dylman
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: شهردیلمان09118441905
تشکر کرده: 13 دفعه
تماس:

نوم معرفی ملکه در ابان ماه

پست توسط dylman »

سلام دوستان یک کندو بدون ملکه دارم میخوام بهش ملکه بدم از چه روشی بهش بدم؟درضمن یک ملکه باتعدادی زنبور داخل سرنگ که درش رو با خمیرشیرین بستم بهش دادم و بعد 2روز ملکه مرده جلوی کندو پیدا کردم امروز هم تو حدود10تا15سلول تخم وجود داشت که کارگران گذاشته بودن.لطفا راهنمایی کنید

نمایه کاربر
Kismar
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: تهران...بجنورد
تشکر کرده: 335 دفعه
تماس:

Re: نوم معرفی ملکه در ابان ماه

پست توسط Kismar »

dylman نوشته شده:سلام دوستان یک کندو بدون ملکه دارم میخوام بهش ملکه بدم از چه روشی بهش بدم؟درضمن یک ملکه باتعدادی زنبور داخل سرنگ که درش رو با خمیرشیرین بستم بهش دادم و بعد 2روز ملکه مرده جلوی کندو پیدا کردم امروز هم تو حدود10تا15سلول تخم وجود داشت که کارگران گذاشته بودن.لطفا راهنمایی کنید

داداشی کندوی شما نر زا شده....... شما 50 تا ملکه دیگه به انها بدی بازهم کشته میشه.. قبلا هم به شما گفتم ببر 50متر دورتر از زنبورستان کندو رو بتکان جاش یه کندوی ملکه دار بگذار تا زنبورهایی قادر به پرواز هستن برن با ان کندو ادغام بشن.... هم خیال مارو راحت کن هم خیال خودتو.......
*[I]** زنبورستان کیسمار استان خراسان شمالی شهر ستان شیروان***09123386142
...........
[/I]
نمایه کاربر
dylman
محل اقامت: شهردیلمان09118441905
تشکر کرده: 13 دفعه
تماس:

Re: نوم معرفی ملکه در ابان ماه

پست توسط dylman »

سلام دوست عزیز تو هفته اول شهریور دقیق همین کار رو انجام دادم بعد3ساعت ملکه رو کشتند باوجود تخم روز شاخون زدنو ملکه جدید
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان