راه های موثر برای غرفه‌ سازیهای بزرگ

هر چی که دوست داشتی.مطالب جالب و خواندنی و...........

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
youka
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
پست: 183
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۵:۰۰ ب.ظ
تشکر شده: 1 دفعه
تماس:

راه های موثر برای غرفه‌ سازیهای بزرگ

پست توسط youka »

موفقیت در غرفه‌ سازی در اندازه بزرگ با ساده‌ترین طراحی نیز می‌توانند تاثیرگذار باشند اما داشتن ایده‌ای ناب برای طراحی آنها می‌تواند شاخص موفقیت را با رشد دو برابری در غرفه نمایشگاه همراه کند.
همیشه صحبت و ایده‌ها برای غرفه‌های کوچک یا افرادی است که توانایی مالی زیادی ندارند و می‌خواهند از کمترین فضا بیشترین استفاده را بکنند و ما نیز تا امروز مطالب زیادی در این‌باره نوشته‌ایم اما حالا به سراغ موضوعی دیگر خواهیم رفت که شاید کمتر درباره آن نوشته شده باشد و آن هم ایده‌های طراحی برای موفقیت در غرفه‌های بزرگ است.
ایجاد طبقه دوم
نخستین ایده ایجاد طبقه دوم است. براساس قوانین نمایشگاهی هر غرفه با متراژ بالا اجازه دارد در ارتفاعی مشخص و به مساحتی معلوم طبقه دوم برای خود بسازد. یک غرفه دو طبقه در سالنی که همه غرفه‌ها هم سطح زمین هستند جذابیتی باورنکردنی دارد. این طبقه می‌تواند برای انجام مذاکرات تجاری استفاده شود و تاثیر بسزایی روی شرکت مقابل خواهد گذاشت.
سادگی
طراحان معتقدند برای موفقیت در غرفه‌ سازی بسیار بزرگ سادگی بیش از اندازه نیز می‌تواند جذاب و گیرا باشد. برای مثال فضای بزرگی از نمایشگاه را در نظر بگیرید که تنها چند صندلی و یک دکور با وسایل دیجیتال در میان آن وجود دارد. این غرفه بیشتر به شکل یک سالن کنفرانس به نظر می‌رسد و اگر در طراحی همان غرفه و صندلی‌ها کمی سلیقه خرج شود می‌تواند نظر هر مخاطبی را جذب کند، با تبلیغ و جمع کردن افراد در این مکان نیز شور و حال را به این غرفه وارد خواهید کرد.
استفاده از شیشه
براساس قوانین نمایشگاهی در غرفه‌ سازی با اجازه بخش فنی و مهندسی می‌توانید از شیشه نیز در طراحی خود استفاده کنید و بهترین مکان برای انجام این کار غرفه‌های بزرگ است. منبع : اصول چیدمان طراحی غرفه
در غرفه‌هایی که قابلیت استفاده از شیشه وجود دارد به جای استفاده از چوب، فیبر و پارکت در تمامی نقاط بهتر است از شیشه نیز استفاده کنید تا جلوه خاصی به غرفه شما داده شود.
پاسخ گویی
در طراحی غرفه‌ سازی ، غرفه‌های بزرگ میزان پاسخگویی به مشتریان را در ذهن داشته باشید. با یک فاصله مشخص در لبه غرفه استندهای پاسخگویی به همراه یک غرفه‌دار را در نظر بگیرید تا مخاطبان در هر قسمت از غرفه شما بتوانند به سرعت به یک پاسخگو رسیده و سوالات خود را بپرسند.


چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان