ساحل باترفلای یا جزیره باترفلای؟

هر چی که دوست داشتی.مطالب جالب و خواندنی و...........

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
youka
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
پست: 183
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۵:۰۰ ب.ظ
تشکر شده: 1 دفعه
تماس:

ساحل باترفلای یا جزیره باترفلای؟

پست توسط youka »

به ندرت کسی را می بینیم که درباره ساحل باتر فلای در گوا چیزی شنیده باشد و آن هایی هم که شنیده باشند آن را به اسم جزیره باتر فلای می شناسند. شکل ظاهری باتر فلای که به صورت نیم دایره است و اینکه فقط با قایق قابل دسترسی است باعث شده که گردشگران فکر کنند اینجا یک جزیره است اما در واقع باتر فلای ساحلی است که در شمال ساحل پالولم قرار دارد و یکی از زیباترین سواحل جنوب گواست. آسان ترین راه برای رفتن به این ساحل این است که از سواحل نزدیک آن با قایق به آنجا بروید چون راه زمینی آن از وسط جنگلی بزرگ عبور می کند.
چه چیزی ساحل باترفلای را به مقصد گردشگری ای حیرت آور تبدیل می کند؟
این ساحل زیستگاه زیباترین گونه های پروانه، ماهی قرمز و خرچنگ است
همانطور که از اسم این ساحل معلوم است پروانه های زیبای زیادی در اینجا زندگی می کنند. اما چیزی که از نام این ساحل فهمیده نمی شود این است که در طی جزر و مد های کوتاه زمانی که آب دریا رو به جلو می آید ساحل پر از خرچنگ و ماهی های قرمز می شود. جانورانی مثل جوجه تیغی دریایی و خیار دریایی هم از گونه هایی هستند که زیاد در ساحل دیده می شوند.
در ساحل باترفلای می توانید دلفلین ببنیید
وقتی درباره موجودات دریایی ساحل باتر فلای حرف می زنیم نمی توان حرفی از دلفین های اینجا نزد دلفین های بامزه ای که در نزدیکی ساحل با هم بازی می کنند و صحنه هایی تماشایی را به وجود می آورند. با اینکه در سواحل دیگر گوا هم دلفین هایی را می توانید ببینید اما چیزی که این ساحل را از بقیه متمایز می کند این است که این ساحل کم و بیش از سواحل دیگر دور افتاده تر و ساکت تر است به همین دلیل جانوران دریایی بهتر دیده می شوند.
در این ساحل غروبی خیره کننده را می بینید
اگر به اندازه کافی از موجودات دریایی این ساحل لذت بردید حالا وقت دیدن مناظر غروب این ساحل است . کارهایی که می توانید در این ساحل انجام دهید سنگ نوردی، پیاده روی در جنگل و قایق سواری است .
این ساحل به دلیل دسترسی محدود خلوت است
این ساحل مثل یک راز می ماند و با شن های سفید و آب شفاف خود به شدت جنگلی است. خودرو و دیگر وسایل نقلیه نمی توانند از میان آب ها، کوه ها و جنگل های این ساحل عبور کنند.منبع : تور گوا لحظه آخری
ساحل باتر فلای در کجا قرار دارد؟
این ساحل در ۳۷ کیلومتری جنوب Mormugao و در بخش شمال ساحل پالولم واقع شده است. ساحل پالولم و آگوندا نزدیک ترین سواحل به باترفلای هستند و از آنجا می توانید با کرایه قایق به راحتی به ساحل باترفلای برسید


چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان