تهيه زنبور عسل نژاد استار لاين و ميدنايت

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
habibgheblehsooha
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
تماس:

تهيه زنبور عسل نژاد استار لاين و ميدنايت

پست توسط habibgheblehsooha »

سلام من تازه كار زنبورداري رو با 15 كندو در شهر تنكابن شروع كردم البته در كنار يكي از دوستان با تجربه ام . اگه امكان داره راهنماييم كنيد از كجا ميتونم زنبور عسل نژاد استار لاين و ميدنايت رو تهيه و خريداري كنم . ممنون ميشم راهنماييم كنيد .

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: تهيه زنبور عسل نژاد استار لاين و ميدنايت

پست توسط mellifera »

habibgheblehsooha نوشته شده:سلام من تازه كار زنبورداري رو با 15 كندو در شهر تنكابن شروع كردم البته در كنار يكي از دوستان با تجربه ام . اگه امكان داره راهنماييم كنيد از كجا ميتونم زنبور عسل نژاد استار لاين و ميدنايت رو تهيه و خريداري كنم . ممنون ميشم راهنماييم كنيد .

با سلام اين زنبورا نژاد تلاقي يافته هستن.من كه جايي و سراغ ندارم.توضيحات بيشتر تو اين ادرس:

http://www.mellifera.ir/96///%D9%BE%D8% ... %A7%D9%86/
نمایه کاربر
hosseinkhan
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران/ساری
تشکر کرده: 36 دفعه
تماس:

پست توسط hosseinkhan »

habibgheblehsooha نوشته شده:سلام من تازه كار زنبورداري رو با 15 كندو در شهر تنكابن شروع كردم البته در كنار يكي از دوستان با تجربه ام . اگه امكان داره راهنماييم كنيد از كجا ميتونم زنبور عسل نژاد استار لاين و ميدنايت رو تهيه و خريداري كنم . ممنون ميشم راهنماييم كنيد .

دوست عزیز تو مازندران کانیولان به خاطر رشد زیادش تو بهار بهتر جواب میده..مازندران معدن مرکبات هست و بهترین عسل رو میتونی از مرکبات بگیری
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

سلام
استار لاین از دورگه کردن زنبورهای ایتالیایی با هم بوجود میاد . تخمریزی زیاد . رشد بهاره سریع . جمعیت عالی . عسل دیگه چی بگم . میدنایت هم از سیاه اروپایی و کارنیولان اگه اشتباه نکنم بدست میاد . مخصوص سردسیر . رشد بهاره اروم . جمعیت خیلی زیاد . عسل هم .... . اگه تو ایران پیدا کردی منم خبر کن .
پیوست ها
alexander-templeton-de.jpg
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان